Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mosószeres vizet ivott a...

Mosószeres vizet ivott a kutya ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Épp felmostam és amikor elfordultam a kutyusom kettőt lefetyelt a flóraszeptes vízből..akartam neki adni tejet deaz nincs itthon így adtam neki főzőtejszín egy keveset hogy kihányja vagy kifoscsizza..Ugye nem lesz semmi baja??3hónapos kutyusról van szó
2013. nov. 5. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónaposan még elég gyenge a szervezete, a mosószer eleve nagyon árt a kutyáknak, de hogy még ilyen kicsi is... szerintem állatorvos. Biztosan.
2013. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ennyi idősen beleugrott a felmosó vödörbe mert ugye az mennyire jó móka... Egy pillanatra fordultam csak el amikor ő a környéken sem volt erre megesküszöm, a következő pillanatban a vödörből visított. Nyelt is belőle párat, én is nagyon megijedtem, de semmi baja nem lett. Hát igen, ezeknek a felmosó folyadékoknak olyan jó az illatuk... :) Ne aggódj, szerintem nem lesz baj de figyeld a kutyust és ha furcsát tapasztalsz állatorvos!
2013. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kissé rossz lesz a szája íze és a gyomra. Figyeld holnap. Ha sokat hány, fosik, érdemes dokihoz vinni, mert könnyen lehet belőle gyomor, bél gyulladás. Víz helyett adhatsz gyenge kamillateát. A megnyugtatásodra holnap fel is hívhatod az orvosodat délelőtt.
2013. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hála Istennek jólvan most is játszottunk vidám de azért figyelem..Köszi a válaszokat
2013. nov. 5. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokszor adj neki keveset enni. A flóraszept klóros mert fertőtlenítő. És lugos is. Kínáld vízzel, és figyelgesd, mert mérgezés is kialakulhat. Ha ha felhívsz egy állatkórházat, és elmondod neki, akkor adnak tanácsot. Nyugodtan hívhatod ilyenkor őket, mert éjjel nappal vannak bent. Majd figyelgesd a kis rosszcsontot :) .
2013. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jól van most?
2013. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!