Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítotol vásároltam...

Szaporítotol vásároltam kutyát. Most rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
amikor még vettem nem gondoltam bele abba hogy kit is támogatok. de most már látom , kutyát szerettem volna de nem drága pénzért és ezért fordultam szaporítohoz. :(( többet már nem tennék ilyet . de a mostani kutyámat nagyon szeretem ez bűn hogy szeretem egy szaporítotol vásárolt kutyát ?
2013. nov. 5. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem a legjobb dolog, de legaláb beláttad, hogy hibáztál. Próbáld meg az ismerőseidet lebeszélni, ha hasonló szándékuk van, ezzel kicsit javíthatsz a helyzeten. Amúgy egyik kutyám nekem is szaporítós, de én a rossz gazdájától mentettem őt.


-kispalikee-

2013. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki követ el hibákat.Lényeg,hogy belátod,hogy a kutyavásárlásnak nem épp a legjobb módját választottad-legközelebb már tudni fogod,mire figyelj és mit kerülj el nagy ívben.Ezzel a hozzáállással nincs baj,sokkal inkább azokkal,akikkel ha hatvanan állítjuk,akkor sem lehet megértetni,miért ne alja szaporítót és a fajta tönkrevágását támogassa,ha neki egyszer ötezer forintos,a szomszédban kapható természetesen fajtatiszta kutya kell.És nem magyarázza meg neki az Isten sem,miért nem jó az occsókutya.Te legalább nem vagy ilyen reménytelen eset,látod,hol a hiba,legközelebb már nem lesz ilyen probléma.
2013. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de az ugye nem baj hogy most szeretem nagyon a kutyámat és probálok neki meg adni mindent iskolába járatom minősigi táppal etetem ?
2013. nov. 5. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Most mit vársz? Azt hogy mondja valaki, hogy jó ember vagy, mert szereted a kutyádat? Na akkor mondom, az vagy, nyugi! :D
2013. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Most önigazolást keresel? Nincs ember aki azt mondaná, hogy bűn egy szapis kutyát szeretni mert nem az... miért kell ebből külön kérdést csinálni?
2013. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Rossz a kérdés.Az ember jobb esetben szeret minden előlényt,többek között kutyát is ,függetlenül a természetétől,megjelenésétől,vagy attól,honnan vettük.Te mohó voltãl,tudatlan,és ennek semmi köze a kutya szeretéséhez vagy nem szeretéséhez.
2013. nov. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egészséges legalább? Mennyi idős? Milyen fajtát szaporítottak? Úgy értem milyen fajtád van? Mert sok szapis fajtánál vannak típusbetegségek.
2013. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ebbe a hibába estem bele!Később még gondok lesznek vele...de ettől még nem vagy rossz ember csak nem eléggé körültekintő.Biztos egy szeretnivaló,aranyos kiskutyát kaptál! Máskor azért válogasd meg honnan veszel kutyát!:)
2014. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!