Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita inu vs Tosa inu melyik...

Akita inu vs Tosa inu melyik nyerne?

Figyelt kérdés
Szerintem az akita inu mert hosszú és dús a szőre.

2013. nov. 6. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Hülye kérdés, hülyegyerektől. Kutyaviadalra gondolsz? A Tosa molosszus, szép komótosan, szőröstől bőröstől enné meg a kis édi akitát. Dús szőr a harcban nem ér semmit. Volt egyszer egy viadoroktól mentett pitbullom. Az a 17 kilójával első nap szó szerint kicsontozta a kollegám 70 kilós kaukázusiját. Addig tépi a szőrt, amíg hozzá nem fér a lágy részekhez. De mégis, miért érdekel téged ilyen baromság??? Egy ilyenért börtönbe kerülsz ma már, hála Istennek. (Vagy kivételesen a törvényhozóinknak)
2013. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak érdekel és azért ne túlozzunk xd
2013. nov. 6. 13:40
 3/7 A kérdező kommentje:
amúgy meg lehet hogy igazad van mert széttépné de én nemvagyok benne biztos mert úgy hallotam régen medvékre vadásztak vele
2013. nov. 6. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdésekkel inkább valami tinikutyás oldalon kellene próbálkozni. Az egygondolkodásúak között vidám latolgatás alakulhat ki, melyik győzne.
2013. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz, hogy a tosa beleszeret az akita dús szőrébe, és vigyorogva hagyja magát kicsinálni?
2013. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tosa nagyobb és erősebb, jóval nagyobb az esélye a győzelemre.
2013. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az akita inuba régen kevertek tosát és gladiátorkutyának használták.Szerintem megölnék egymást...:(
2014. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!