Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég, hogy ha a 4 hónapos...

Elég, hogy ha a 4 hónapos bullmasztiffom kétszer kap enni 1 nap?

Figyelt kérdés
Ez a 2 adag úgy gondolom,h. vitaminban,kalciumban,energiában megadják neki a kellőtt,és jó izomzatban is van.
2008. júl. 8. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom nekem van egy német dogom és ő most 5 hónapos de 3x kap enni 1 nap és így van jó kondiban bár nagyon lusta és egész nap csak eszik meg alszik na meg játszik :)(ja amugy mi is bullmasztiffot szerettünk volna de maradtunk a dog mellett)
2008. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Hát nemtom hogy egészséges-e egy kutyának 1napban 1nél többször adni ételt! Az én kutyám pici kora óta 1szer kapott melegkaját 1nap és mellé szárazkaját...és ha megéhezett azt falatozta:)természetesen mellé vizet is kapott:)

De szerintem kérdezd meg az állatorvostol hogy pici kutyának hányszor kell, nehogy valami gond legyen!:)

2008. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%
rotimnak több mint féléves koráig napi 3x adtam kaját, aztán egyéves koráig kétszer, azóta egyszer. de az is igaz, hogy hetente legalább 6-7 órát mozgott.(meg most is, csak már kifejlett)
2008. júl. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Goldenem van. A tenyésztő azt mondta /és igy is tettük/, hogy fél éves koráig napi 3x adjunk neki és utána magától elhagyja az "ebédet"./ami így is volt/ És 1 éves koráig napi 2x. 1 éves kora utána napi 1x. /Az enyém már csak vacsorázik + pár jutifalat napközben./
2008. júl. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Még pici a kutyus, így többször kevesebbet adj neki, ha megtudod oldani! 3szor legalább!
2008. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hello! mi a kutyánkra csontsoványan találtunk rá, a gazdija nem etette, csak 3naponta kölyökkorában. amíg fel nem hízlaltuk szegényt normális testsúlyra, 3szor kapott enni mindenfélét. száraz tápot, konzervet, főztünk is rá, és így lett belőle szép felnőtt kiegyensúlyozott kutyus, de már régen csak naponta egyszer kap enni. szóval idővel mindenképp csökkentsd, de azért talán jó lenne most még neki a többször kevesebb kaja tényleg
2008. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen 6hónapos koráig 3szor,1évesig kétszer,utána egyszer!
2008. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket. Ahoz képest, hogy bullmasztiff a ,,Kis" TYSON elég aktív és mozgékony (szerencsére), de mondjuk most is úgy horkol a pincelépcsőn, hogy felhallani = "egy férfivel" :)
2008. júl. 11. 22:47
 9/10 anonim válasza:
sztem bőven elég de a tenyésztők 3szor adnak és a hét 7 napjábol 6 on kap enni és valamelyik napoon eggyátalán nem kap enni!!! (de vigyázz a "zero" nap után ugyanannyit kapjon,mert ha dupla adagot kap éhgyomorra akkor baja is lehet mivel összeszűkül a gyomra 1nap alatt és ha éhségében nagy adag kaját benyal akkor: bélcsavarodása lehet vagy kiszakad a bele vagy jobb esetben csak hány)+ EZT TENYÉSZTŐTÖL TUDOM ugyhogy nem csak hablagyolok (énis szeretem a kutyákat ugyhogy isten ments hogy bajt hozzak egy KUtyás nyakába!
2008. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
inkább 3x!
2008. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!