Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire súlyos hiba a Cane...

Mennyire súlyos hiba a Cane Corsonál a hosszú orrnyereg?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy hiba, de mennyire súlyos? Csak otthoni a kutyusom, nem is fontos, csak érdekel.

2013. nov. 6. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az eltérés mértéke és kiterjedése határozza meg,hogy mennyire súlyos. ÉS gondolom a bírák is véleményezhetnek eltérően.
2013. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zstimi ***** válasza:
Az enyémnek is hosszú de nem érdekel mert nem azért van hogy kiállításra hordjuk. Így nem tűnik annyira robosztusnak a feje. Egyébként azt mondják rá hogy selejtes. De nekünk nem az!! :)
2013. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok , egyébként azt olvastam,hogy nagyon sok a hosszú fejű cane, és elég nagy hiba,hogy a birák nem büntetik kellő mértékkel. A kutyának a feje négyzetbe illőnek kell lennie. A tiédnek mennyivel hosszabb? Egyébként törzskönyve van?
2013. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs neki :D az apja anyja tiszta vérű törzskönyves, ő már csak ilyen házi kedvenc/házőrző/ játszótárs kutyus, szóval neki nem kellett mert csak fölöslegesen drága. Amúgy eléggé labradoros feje van, mert a füle sincs levágva.
2013. nov. 7. 18:44
 5/5 Fingkirály ***** válasza:

Sose bánd, eredetileg a corso igenis ilyen hosszú orrú, lógó fülű kutyus volt, ezek a benyomott orrú (és emiatt sokszor légzésproblémás-orrsövényferdüléses) kiállítási tenyészcorsók nem is élnek olyan sokáig, mint egy igazi ősi vérű hosszúorrú.


És vele még össze is tudod dugni az orrodat anélkül, hogy csupa nyál lennél :)

2014. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!