Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptunk egy yorkit ajándékba,...

Kaptunk egy yorkit ajándékba, Ő volt a legnagyobb az alomban,8 hetesen volt 1,5 kg most 13 hetesen 2,5 kg. Nem kövér, az állatorvos szerint nagyon jó felépítésű. Szerintetek mennyi lesz a felnőttkori súlya, meddig fog nőni? A szülők súlya 2,5-3 kg.

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 08:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem max yorki keverék lehet. Ha 13 hetesen 2,5 kg akkor mire felnő lesz 8-10 kg. Az meg messze nem yorki méret.
2013. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy fajtatiszta yorki kifejlett korában ennyi...
2013. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
"Ajándék kutyának ne nézd a súlyát!" ;) Amúgy egyértelműen nem yorkie. Vagy nem azok a szülei, vagy már a szülőkben is van valami nagyobb fajta elrejtve.
2013. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem bánom, hogy ilyen nem is azért írtam, inkább legyen nagyobb mint egy kis reszkető vakarcs. A testvérei közül az egyik extra pici volt, még őt hozhattam volna el, de nagyon bamba volt :)
2013. nov. 7. 09:01
 5/29 A kérdező kommentje:
Még elfelejtettem írni, hogy láttam a szüleit, és a nagyszülőket is "ismerem". Mindenki normál méretű.
2013. nov. 7. 09:03
 6/29 Akiteki ***** válasza:
100%
Láttál papírt róla, hogy tényleg azok a szülei? Törzskönyvnek hívják.
2013. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kedves """""""""""tenyésztő"""""""""""""""" tisztában volt vele hogy a büdös életben nem fog eladni yorkiként egy ekkora kutyát, ezért inkább odaadta ingyen, nehogy a nyakán maradjon... Ha már nálatok van és szeretitek ne nézzétek a súlyát, fajtáját, abban biztosak lehettek hogy nem yorki, de már mindegy, van egy aranyos kis keveréketek.
2013. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt még nem is mondtam, hogy a "yorkie" szukát a "yorkie" kanon kívül még akármelyik környékbeli kóbor szőrcsomó befedezhette, tehát egy alomban születhetnek különböző apától származó kiskutyák is.
2013. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

Azért mielőtt leoltjátok szerencsétlen kérdezőt, azért tisztában vagytok azzal, hogy törzskönyves szülők alomjában is akadhat nagyobb egyed?


Amennyiben a háttér rendben van - magyarul tk-s leinformálható helyről származik - szerintem ez lehet a válasz.

2013. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Van törzskönyvük a szülőknek. Nem szaporítóktól van, az ismerőseim mind a három kölyköt elajándékozták.
2013. nov. 7. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!