Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szepi junior kutyatápról mi a...

Szepi junior kutyatápról mi a véleményetek, etet valaki ezzel?

Figyelt kérdés
Szarvasi haltáp kft gyártja
2013. nov. 7. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem az összetételét nekem nem bizalomgerjesztő. Nem irnak semmit arról hogy konkrétan milyen és mennyi állati fehérje van benne.

[link]

2013. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha lehet akkor ez még a pedigrénél is rosszabb.. az összetételébe semmi konkrétum nincs..


"parilag feldolgozott növényi és állati eredetű takarmányok takarmány-kiegészítő anyagok, takarmány-adalékanyagok, komplett vitamin-és mikroelempremix."


Nagyon nem szimpatikus a táp. nem tudom mennyibe kerülhet, ha esetleg még nem is kifejezettten olcsó akkor mindenképpen váltást javasolnék.

2013. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy mondás jutott eszembe:

Még a kutyának sem adnám oda.

2013. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi.Vegyél neki inkább olcsó húst, a kutya ragadozó nem melléktermék+gabona evő disznó.
2013. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!