Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutyának két kutyaház...

Két kutyának két kutyaház kell, külön-külön, vagy elvannak egyben is, esetleg egy ház, két bejárattal?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kutyája válogatja. Nekem 3 kutyám van, mindnek saját háza, soha nem mennek be egymás házába, akkor sem ha nagyhideg van és melegíthetnék egymást.
2013. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem legyen külön háza, ahová behúzodhat, ha beteg, vagy levert, vagy akármi. Az erősebbik úgyis mindig kitúrná a közösből a másikat.
2013. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! Akkor külön lesz. És még azt nem tudom, hogy érdemes elhelyezni őket? egymás mellé, egyméással szembe, vagy egész más helyekre?

Azt szeretném nagyon elkerülni, hogy a kutyák féltékenyek legyenek egymásra emiatt.

2013. nov. 7. 11:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Nállunk egymás mellett, kb fél méterre egymástól a kapu felé fordítva vannak.
2013. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk egy nagy háza volt a 2 kutyának. Nem túrták ki egymást soha. Most a bent lakó kutyáink is együtt alszanak, pedig van külön helyük is.

Szerintem attól függ, mennyire jönnek ki egymással. Ha most hozol 'új' kutyát, érdemes külön házikót adni neki, de előfordulhat, hogy csak egyet használnak.

2013. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg kutya függő,szeretnek e ennyire egymás társaságában lenni.Lehet egy ház két bejárattal,de kettéválasztva belül.Ez mindig működik.
2013. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
:) ez elég sok mindentől függ... nekem pl 1 németjucim és 1 labradorom van alapból nem igen fekszenek egymás mellett de ha rájuk jön a bújhatnék 1 házikóban fekszenek és összenyomják egymást... pedig van mind a kettőnek külön és háza + csináltunk egy nagyot amiben ketten is elférnek de az istenért nem mennének be abba inkább egyen veszekednek mint a házasok.. :D :D
2013. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kutyafüggő a dolog. Ismerősömnek három nagyobb testű kutyája osztozik 1 házon :)

Mindenképpen érdemes külön-külön házakat adni nekik, aztán majd eldöntik, hogy ki-hol alszik :D

2013. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. nov. 8. 14:05
 10/11 Mankesz ***** válasza:
Ha egy van, kettő kéne. Ha kettő van, csak az egyikben lesznek egymás hegyén-hátán! :)
2013. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!