Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak jó a fogkrém? A...

Kutyáknak jó a fogkrém? A kutyám szája nagyon büdös, elterveztem, hogy egy nagyon kis mennyiségű fogkrémet rakok egy kutyatáp darabkára, és úgy megeszi. Jó ez az ötlet?

Figyelt kérdés
UI: Nem akarok venni semmit.

2013. nov. 7. 17:16
 1/8 anonim válasza:
65%
Kb semmit nem fog használni, még ha sikerül is rávenned a kutyát, hogy megegye. Szerintem..
2013. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az embereknek való fogkrém nem jó a kutyának. Van kutyafogkrém, de mivel nem akarsz venni semmit, marad a szag.
2013. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. attól, hogy megeszi nem lesz jobb a lehelete. A fogkrém csak akkor használ ha szétdörzsölik és segít leoldani a fogon lévő lepedéket és bomló anyagokat.

Szedesd le a fogkövét, illetve adhatsz a kajájába apróra vágott búzafüvet a klorofil szagtalanít.

2013. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad! Pár nap és magától elmúlik. Adhatsz neki száraz kutyakatát és gyorsabb lessz.
2013. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gyöngy9400 ***** válasza:
66%
Adjál neki Denta stix -et, vagy más kutya fogápolót. De a rossz szájszag nem biztos, hogy a fogától van, emésztési probléma is állhat a háttérben.
2013. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Kutyatáptól büdös mert fogköves tőle a foga.Velőscsont kéne.
2013. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés , köszönöm , igyekszek kutyám minél jobb leheletére.
2013. nov. 7. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én elmentem állatorvoshoz, és leszedettem a fogkövet... a fogai csillognak, és a 7 éves kutyának kölyökkutyaszagú a szája. ajánlom. ha már nagyon büdös, azon fogkrém nem fog segíteni.. valószínűleg már van olyan foga, ami rohad, esetleg ki kell húzni.
2013. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!