Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyi ideig vemhesek a kutyák?

Fincza Viktória kérdése:

Menyi ideig vemhesek a kutyák?

Figyelt kérdés
Van egy sicu kutyusom vemhes érdekelne h kb mikor fog szülni !

2013. nov. 7. 17:52
1 2
 1/12 sippara ***** válasza:
66%
Remélhetőleg semmikor, mert a gazdája felelős állattartóként, és tudván, mennyi fajtajellegű keverék kerül hetente utcára és gyepire, ivartalaníttatja, mielőtt ellene.
2013. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
ne válaszoljatok már neki!!! ha már befedeztette a legalapvetőbb lenne legalább azt tudni mennyi a vemhességi idő. majd lesétál szépen az állatorvoshoz, és megkérdezi.
2013. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Vikikém, inkább azon törd a buksidat, hová teszed majd a kölyköket? Vagy mi lesz, ha komplikációk lesznek ellés közben és meghal a kutyusod? De a legfőbb kérdés az, hogy miért nem ivartalaníttattátok? Még most sem késő, irány az állatorvos!
2013. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2013. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 sippara ***** válasza:
50%
(Hehh, erről nyomtam egy screenshotot, egy kérdés, aminél én voltam a legkedvesebb :D)
2013. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy neked minek kutya,pláne minek hagyod,hogy felcsinálják,ha annyit nem tudsz,hogy mennyi ideig vemhesek?

Illetve hamarabb megtaláltad ezt az oldalt és írtál ki kérdést,minthogy megkeresd a neten a választ,vagy NE ADJ ISTEN ELVITTED VOLNA A KUTYÁDAT ORVOSHOZ.


Remélem azzal is tisztában vagy,hogy egy vemhes szukát 3x KELL orvoshoz vinni ULTRAHANGRA,de gondolom a pénzt sajnálod az egészre,így jobban járna a világ is,a kutyád is és te is,ha ivartalanításra jelentkeznél be a dokihoz.


Egyszeri költség és nincs több probléma.


Ami az ellést,az alom felnevelést és a kötelező oltást és chippelést illeti,jóval többe kerülnek és nem biztos,hogy minden kölyöknek lesz gazdája.A kidobott,menhelyre került kutyákból,pedig köszönjük szépen van bőven.

2013. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63 nap szokott lenni a kustyusaimnál Rottweilerek
2013. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nyugodtan meg nyugodhatok minden kiskutyának van már gazdija és ha nem is lenne akkor maradnak nálunk képzeljétek el !!! Amúgy meg nem vagyok állatorvos h mindent tudjak !! Azt gondoltam értelmes válaszok is érkeznek persze kivétel most is csak egy van neked köszönöm szépen!!
2013. nov. 8. 22:54
 9/12 anonim ***** válasza:

De tenyésztő vagy sem b@@sszameg,hogy ezerrel gyártsad a kiskutyákat!!


Semmilyen kötelező dolgot nem csináltál meg a szülőkkel,még arra is képtelen voltál,hogy egy nyavalyás ultrahangra elmenjél a kutyáddal!!!


Én sem vagyok tv szerelő,ezért nem is szerelem meg másik tv-jét pénzért.

Te nem vagy kutyatenyésztő ezért ne akarjál kutyákat tenyészteni,mert nem értesz hozzá.


Ajánlom figyelmébe ezt a rotis válaszolónak is,aki gyártja a szaporított kölyköket.

2013. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hüha !! az h a kutyám fel vett egy másik kutyát még nem vagyok tenyésztő !! az vesse a másikra az elsö követ akinek még nem volt ugy kutyája h az ne ellet volna egyet csak ugy h a gazdi nem akarja !! amugy meg az sem más gondja ha marad kutyus !!!
2013. nov. 11. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!