Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is nehezen tettétek túl...

Ti is nehezen tettétek túl magatokat azon, hogy meghalt a kutyátok?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nem ember, de nagyon szerettem és nagyon megviselt. Ti hogy vagytok vele?
2013. nov. 7. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
meséld el a történeteteket, hátha az segít! és részvétem!
2013. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy egy állat-barátot megsirat az ember, néha még talán jobban is, mint egy ember-rokont.
2013. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát,5 évig volt a kutyám, nagyon szerettem, aztán méhdaganata lett, elvittük állatorvoshoz, megoperálták, nem javult sokat, utána még pár hónapig szenvedett szegénykém, egyik nap meg meg sem bírt már mozdulni, csak feküdt egész nap, pedig reggel 8kor kihívtam az állatorvost, és bassz.us csak délután 4re jött ki...addigra olyan szinten rosszul lett a kutyus,hogy már nem lehetett rajta segíteni, és elaltatta...
2013. nov. 7. 21:04
 4/12 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszaitokat
2013. nov. 7. 21:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor jobb neki így, mintha tovább szenvedett volna.
2013. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én megértelek, a mi kutyáink több éve haltak meg, altatni kellett őket, hogy ne szenvedjenek tovább. Ez a procedúra és a haláluk engem annyira megviselt, hogy bár imádom a kutyákat azóta sem merek tartani, mert rettegek attól, hogy ezeket újra át kell élnem. Nem vagyunk egyformák, más ha meghal a kutyus meg rögtön egy újjal vigasztalja magát.
2013. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, 12 éves voltam mikor a velem egyidős német juhászom meghalt. Nagyon nehezen tudtam akkoriban feldolgozni, hetekig rossz kedvem volt, de aztán elbúcsúztattam, temetés félét csináltam neki egyedül, és utána sokkal jobban éreztem magam. De még mindig hiányzik :/
2013. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnalom. En 12 evesen kaptam egy kiskuytat, aki 25 eves koromig velem vokt. Szinte vegigkiserte a gyerekkoromat. Soha nem fogom elfelejteni es annyira fajt, mintha egy csaladtagot veszitettem volna el. Hozzateszem nem csak en sirattam meg, hanem az egesz csalad, apukam is sirt mint egy kisgyerek. Ezek a kisallatok idovel teljes erteku csaladtagokka valnak. Kitartas neked!
2013. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 intrepid ***** válasza:
A Kutyám 14 évig élt mellettem. A gondolatomat leste, mit csináljon, hogy jó legyen. Kertes házban laktunk, mégis, ha mentem valahova, akkor vittem magammal. Előttem ment 10 méterrel, kereszteződésnél megvárt, hogy átengedjem. Arra volt tanítva, hogy embert semmiképpen nem haraphat meg, tudta is, - de kamasz fiam, mikor cikizték a haverjai, hogy miféle kutya ez már, - nos ő rá tudta uszítani egy haverjára, hogy megmutassa, hogy tud ő kemény is lenni. Mikor elpusztult, ajánlottak helyette kiskutyát, de nem fogadtam el: nekem rosszabb kutya nem kell mint ő, jobbat meg úgysem találok. Azóta nincsen kutyám.
2013. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen! 8 éves voltam, mikor elhoztuk, 10évet élt. Együtt nőttünk fel és nagyon szerettem, családtag volt. Lassan 4 éve, hogy meghalt és a mai napig gondolok rá, nagyon fájt, mikor elvesztettük.
2013. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!