Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ahol lakom miért nem találok...

Ahol lakom miért nem találok kobor kutyát, csak ritkán, vagy ha látok nem tudom befogni vagy örökbefogadni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk mert felétek felelősen tartják a kutyákat?:O

befogadás meg nem annyira egyszerű, mert vannak olyan kutyák amelyek annyit kaptak hogy már nem bíznak senkiben..Próbáld meg hazacsalogatni

2013. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én Angliában lakom, s nem látok se kóbor cicát, se kutyát. ennek ellenére folyamatosan azt olvasom a cicamentőknél, hogy rengeteg kóbor cicát találtak (itt, a környékemen is), és kóbor kutyáról is sokat hallok, holott látni egyet se látok.
2013. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk jó sok van, szedd össze itt! :D
2013. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

örülj neki hogy nincs!

Nálunk van egy pár, és mindig a szívem szakad meg értük.

Már volt olyan is ,hogy a házunk előtt lecövekeltek, és 3-4 napig itt tartottam a ház előtt, míg a menhelyesek nem vitték el, vagy ideiglenes befogadót nem találtam nekik, vagy épp a felelős gazdát meg nem találtam...(azért a ház előtt, mert az én egyik kutyám nem tűr meg idegen kutyát maga mellett, és 13 évesen ezen már nem nagyon tudok változtatni, túl öreg, és stresszelni se akarom feleslegesen...ő örökölt kutya.

2013. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!