Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kistestű, társasági,...

Melyik kistestű, társasági, öleb fajta a kedvencetek?

Figyelt kérdés

És miért pont az lett a kedvencetek? Mit szerettek benne, amit a többi fajtában nem találnátok meg? Mi teszi különlegessé a kedvenceteket?

Ezt azért kérdezem, mert szeretnék egy kis szobakutyust, ahogy olvastam nekem a társaságik valók személyiség alapján, de ezen kívül semmit nem tudok róluk. Szeretnpék többet megtudni róluk, szívesen hallgatlak meg Titeket, melyik fajta áll a legközelebb hozzátok és miért!



2013. nov. 7. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Máltai.Kedves,okos kutya,kicsi és könnyű.A szőre viszont napi ápolást igényel,ha rövid,akkor is és kozmetikushoz is gyakran kell vinni.Fontos a szemkörnyék rendszeres ápolása.Érdemes,sőt azt mondanám,kötelező,hogy bármelyik társasági kutyát választod,csak kennelből,azok között is válogatva válassz kutyát.Nem a Tk. miatt,hanem az egészsėge és a fajtára jellemző tulajdonságok védelme miatt.
2013. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egyértelműen a német kisspitz

a családban valamely rokonnak mindig volt, apám tenyésztette is

kedves, örökmozgó, nagyon intelligens, rókaszerű, és gyönyörű


bár a kedvencem a husky, a társaságiakból a spitzek

2013. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a nagyon ölebeket nem kedvelem valahogy nem tudom miért. Aranyosak, játszok velük, de nem tartanék. Nekem viszont nagyon tetszenek a törpe uszkárok. Kicsit nagyobbak, de nagyon bohókás mozgékony kis kutya. Én imádom a göndör bárányszőrüket simizni
2013. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kriszti4 válasza:
Kedvencem a Lhasa Apso, más néven tibet-terrier.Szeretnek játszani a gazdájukkal, és nagyon cukik.Szívesen tartanék egy ilyen kutyát, fekete színben.
2013. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a papillon a kedvencem, és azért mert a papillonok mind egyéniségek, nagyon aranyosak, és játékosak.
2013. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bino ***** válasza:

Nekem is az uszkár.

Okos, kitartó és egyszerre makacs is, de egy imádnivaló fajta és mindent megtenne a gazdájáért, és persze gyönyörű:)

2013. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Shih tzu. Mert kedves és mindig meg tud lepni,persze pozitívan. Amúgy van egy sajátom egy menhelyről hoztam el és csak 3 lába van. Pom-Pom névre hallgat.
2013. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Cavalier King Charles Spániel.:) nagyon aranyos, pusziosztós.:) Mindig meg tud nevettetni a nézéseivel vagy a cselekedeteivel, nagyon nagyon okos, és könnyen alkalmazkodik.

http://www.youtube.com/watch?v=bBqbJgkOcdE

Nézd meg ezt a videót, én engem ez győzött meg.:)

2013. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a bolognese.Persze nem a szaporítós,kopaszra nyírt változat.Nagyon sajnálom,hogy így elterjedt és a gazdik 70%-ának fogalmasincs,hogy igazából keverék kutyája van és rá mondja,hogy bolognese,ezzel rontva a fajta megítélését.

Engem a bundája nyűgözött le,nagyon puha és olyan,mint a vattacukor.:) A természetük is nagyon tetszik,nagyon gazda centrikusak és méretre sem a legkisebbek közé tartoznak.:)

2013. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!