Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolában van egy személy...

Kutyaiskolában van egy személy aki állandóan beszólogat és hergeli a többi gazdit, mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Az illetőnek doberman-ja van, nekem pedig bernáthegyi 10 hónapos. Állandóan azt mondogatja, hogy már megint jönnek azzal a nagy kutyával. Hergeli a többieket, hogy a kutyám szocializálatlan és rá támad más kutyákra. Viszont ez nem igaz egyetlen egyszer szaladt csak el tőlem de akkor se támadott senkit meg csak azt hitte játszunk mert kergettem őt. Ezenkívül az enyém elsőre megcsinálja a parancsokat, igaz nem tökéletesen mert van, hogy görbén ül. Az övét meg fogni kell, hogy pl ne álljon fel maradjon ülve. Mit lehet kezdeni vele? Ha még egyszer beszól akkor kiosztom őt.
2013. nov. 8. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A suli vezetői nem szólnak rá? Beszélj velük. Meg nyugodtan ki is oszthatod a pasast. Ha ezek után sem változik semmi, menjetek másik suliba, mert ez nem normális.
2013. nov. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sok pénzt fizzettünk már ezért a suliért, mert itt kiállításra is előkészítik a kutyám, biztos féltékeny a fajta jellegű korcsára XD
2013. nov. 8. 06:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szólni kell neki,nem magdban mérgelődni.
2013. nov. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM neki, hanem az iskola vezetönek kell szólni.
2013. nov. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tojd le majd az idő bizonyít. ha nem szocializálatlan a kutyád, gondolom a többiek látják. Már amennyiben nem falusi kutyasuliba jársz, ahol a pletyka előbbrevaló a valós tényeknél. :D
2013. nov. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen beszólogatós illetőm, igaz nem suliban, hanem a parkban találkozom vele gyakran. Bár ő nekem szólogat be. Eleinte zavart, mostmár figyelmen kívül hagyom. Az én kutyám 5 hónapos, és kicsit "crazy" ha játékról van szó, de amúgy rendben van. Az övé meg morog minden történésre, ha játék kezdődik egyből megy és "rendet tesz". Én nem mondtam neki,hogy pofátlanság a kutyájától hogy mindenki felett dominálni akar, ő meg nem csinál semmit... ő ugyanezt mondja nekem, hogy nem csinálok semmit a kutyámmal. Hát, ha épp játszik, kergetőzik mással, akkor nem is. :D Szóval erről ennyit.
2013. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nálunk is volt egy ilyen srác, de neki rotija van.

Ő nem beszólogatott, hanem eljátszotta, hogy mindenkinél okosabb, és kioktatott mindenkit. Már mindenki unta, meg elege volt, lett is vele beszélgetve, akkor megígérte, hogy vissza vesz, meg stb. A lényeg az, hogy kb két hónappal ezelőtt, amikor már végre feltűnt neki, hogy senkit se érdekel, meg inkább kerüljük közölte, hogy neki ez a suli nem elég jó és elment egy másikba.

Kitartás, hátha a tietek is megunja. Toljatok a fejére, ha magyaráz hagyd ott, egy idő után észre veszi majd.

2013. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Meg ha nem történik semmi az ügyben akkor váltsál iskolát.. ringdreszura már nagyon sok helyen van.
2013. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Ha más gazdiknak is beszól, akkor együtt szóljatok az iskolavezetőnek, hogy kezelje le az emberkét :) Magának a gazdinak ne szóljatok, ne is idegeskedjetek miatt, ne halljátok meg, teljesen hagyjátok figyelmen kívül, mintha levegő lenne...tudod, "zárjátok ki a falkából" :D
2013. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!