Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elosszor befogattam utanna...

Elosszor befogattam utanna kitettem az utcara. Szerintetek mi mast tehettem volna?

Figyelt kérdés
van egy 7 honapos kismeretu kiskutyam.itt kulfoldon ahol elek rengetek kobor kutya van.csak itt kurulottunk van vagy 12-15 kutya es senki sem csinal semmit.eggyik setamnal a kutyammal osszefutottunk egy ugyancsak kismeretu koborkutyaval,akivel megengedtem hogy jatszon az enyem,kicsit bolondos volt de tetszett.masnap itt volt az utcankban es mivel kovetet mindenhova,hazahoztam,elvileg hogy csak megetetem ot,de aztan fent volt nalam jo 2-3 orat,es gondolkodtam hogy megtartom ot is.de akkor mar megunta a jatekot az enyemmel es agressziv lett,kisajatitotta a kutyam agyat,jatekait,es nem engedte ot a kozelebe,ha el akartam venni a jatekot tole nem engedte,majdnem megharapta a kutyam,stb.igy rajottem hogy nem olyan jo otlet felnott kutyat befogadni igy hirtelen.felhivtam az allatvedoket a legkozelebbieket,ami csak a masik varosban van,irtam es kuldtem kepet a fb.-re is nekik.ki is raktak,de a telefonban azt mondtak nem tudnak tobb kutyat befogadni.utanna hazajott a parom is es hat neki sem tetszett ez a viselkedes ezert azt mondta vigyem le,es megtettem.kb fel orat meg itt volt a bejarat elott azutan elment.nagyon gonosz vagyok?olyan lekiismeretfurdalasom volt komolyan,de nem tudtam mi mast csinalhatnek.ossz vissz 5 orat lehetet nalam.
2013. nov. 8. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Chipet nėzethettél volna,de van amikor az ember nem tudja felvállalni,hogy addig tartogasson egy kutyát,míg befér a menhelyre.Legalább evett valamit.
2013. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az en kutyam 3 nap alatt nem eszik annyit mi o megevett.szeretnek meg egy kutyat de kolykot,a mostani vegett.o egy kis szofogado mamlasz,es hat ezt a kutyat remenytelennek lattam megtanitani,osszeszoktatni.a masik hogy akarmit csinalt pisil koben,ha evett,ivott vagy csak eppen nezelodott maga ala pisilt. es nekem ez nem volt normalisnak mondhato foleg hogy 2 hete fizettem az allatorvosnak tobb mint 100 eurot.teljes kivizsgaltatast kertem tole hogy megtudjam minden rendben van e a kutyammal.chipet-et komolyan nezethettem volna.azota talalkoztam megegyszer vele es akkor is hazakisert
2013. nov. 8. 10:02
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell mentegetőznöd,nem kötelező kóbor ebet befogadni.Persze nem ártana,ha már késztetėsed van rá,kicsit segíteni neki.Gondold végig,mit tudnál még tenni,ami belefér neked.Esetleg felhívni mãs menhelyeket vagy chipet nézetni.
2013. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Legyen is, szívtelenség volt amit csináltatok. Gondolom ha majd rád is rádunnak majd kiraknak csak úgy, ebből ítélve. Minden kutyát lehet idomítani, ha felnőtt ha kölyök.
2013. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó,a kérdező nem megúnta,hanem nem ėrezte a helyzetet,körülményeket alkalmasnak a kutya befogadására.legalább megpróbálta.
2013. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
koszonom otodik valaszolo.tenyleg nem tudtam volna elkepzelni ezt a kutyam magam melle.es vegul is nem tartottam meg napokig csak par orat.imadom a kutyakat,komolyan,kepesvagyok vegigszeretgetni akarmilyen nagy koborkutyat az utcan,meg mar volt elozoleg is ket kutyam,de meg egyszerre nem volt ketto,foleg nem felnott.kolyok koruk ota en neveltem.es az elso kutyam is egy nagytestu keverek kutya volt akit orokbefogadtam.
2013. nov. 8. 10:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, nem lehet könnyű helyzet. Én is szívem szerint minden kutyát befogadnék. Az a szörnyű, hogy ott a környéken erre nem találnak megoldást. Biztos nem tágít a környékedről egy darabig, néha vigyél neki valami ételt és közben azért még próbálkozz menhelyekkel.
2013. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
4# Azok a szívtelenek, akik miatt ennyi gazdátlan kutya él a nagyvilágban! Képzeld, igen is nekünk van lelkifurdalásunk sok más felelőtlen ember helyett, csak mert nem tudunk minden kutyát megmenteni, de nem nekünk kéne, hogy bűntudatunk legyen! A kérdező valószínűleg nem tenné azt meg, hogy felnevel egy kutyát, nála van évekig és úgy teszi ki utcára.
2013. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már többen is írták, ne legyen lelkiismeret furdalásod! Te megpróbáltad, de ha nem megy akkor nem szabad erőltetni. Sajnos nem lehet minden kóbor állatot megmenteni. Mindenesetre nagyon rendes vagy, hogy megtetetted, felhívtad a menhelyet és próbáltál neki segíteni.
2013. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Csak gratulálni tudok!! Még egy ember, akiben csalódnia kellett....
2013. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!