Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennél tudtok olcsóbb helyet...

Ennél tudtok olcsóbb helyet fogkőeltávolításra, lehetőleg a közelben de legalább Budapesten?

Figyelt kérdés
Nálunk az állatkórházban a 15 kg-s kutyámnak kb 10-12 000 forintot mondtak. A xxii. kerületben lakunk.
2013. nov. 8. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Altatni is kell meg a meló 10 alatt nem tudom hogy van e egyáltalán
2013. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt 6-8000.

[link] (de ehhez hozzájön még az altatási költség, bár az nem lesz olyan sok, a kutyád méretét figyelembe véve)


Itt 9000.

[link] (viszont nem írja, benne van-e az altatás költsége is).


Itt talán a legolcsóbb:

[link] , még a plusz gyógyszerköltséggel sem hiszem, hogy többe kerülne az egész beavatkozás, mint 9000 Forint. De fel kell hívni őket, és megkérdezni, az a biztos.

2013. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Adj velős csontot a kutyának. Az letisztítja a fogát.
2013. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kap velőscsontot is, de annyira nem segít. Szeretném egyszer leszedetni neki, próbaképpen.
2013. nov. 8. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:

mért segítene a felős csont? :D a foga hegye ér hozzá csak. Én vettem ilyen labdát amit tényleg tud rágni ( [link] , hát nem tudom hogy működik e max megelőzésnek lehet jó, de arra is csak minimálisan.


Fogkő ellen a kutyát minél kevesebbszer kell etetni az a megoldás, ha már van akkor le kell szedetni és kész.


Havi 2500öt félre raksz és elmész majd a dokihoz, esetleg sok helyen lehet kérni részletfizetést is ha drágálod.

2013. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!