Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kb.3 hónapig nem lát a...

Ha kb.3 hónapig nem lát a kutyám, el fog felejteni?

Figyelt kérdés
Külföldre mennék dolgozni, emiatt itt kéne hagynom.
2013. nov. 8. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fog elfelejteni.
2013. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én rengeteg helyen olvastam már, hogy kb 2 hónap a kutyák memóriája. Viszont rengeteg videót és képet láttam olyanról, hogy több hónapig vagy másfél-két évig nem látták egymást (főleg katonák) és mégis emlékezett rájuk a kutya.

Szerintem nem fog elfelejteni.

2013. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem fog elfelejteni. Egyik itteni ismerősöm (Valletta) hajón dolgozik, addig a testvére vigyáz a kutyájára, de őt sem felejti el a kutya, pedig van, hogy 3 hónapig nem látja.


-kispalikee-

2013. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Dehogy fog. Szét fog "szedni", mikor visszatérsz hozzá, úgy fog örülni :)
2013. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem a bátyám kutyája nem felejt el, pedig nagyon ritkán látom. Van hogy egy évig sem. Kiskorában vigyáztam rá 3 napot, azóta bevésett. Megismer és örül. Jó emlék maradtam neki.
2013. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 7 és fél honapig voltam Portugáliába.

Mikor hazajöttem a kutyám szó szerint a nyakamba ugrott.

Lehet,hogy viccesnek tűnik de ahányszor beszéltem haza skypon vagy telefonon mindig szoltam hozzá is.

Lehet,hogy ez volt az ami megtartott az emlékezetébe.

Egyébbként egy németjuhászrol van szó.

2013. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem fog elfelejteni. Ismered Hachiko történetét?


"Hacsikó (ハチ公, Hepburn-átírással: Hachikō) egy híressé vált japán kutya.

Emlékműve Sibuja, de talán egész Tokió legnevezetesebb tájékozódási pontja és találkozóhelye a hatalmas állomásépület előtti téren. Az akita fajtájú kutya szobra egy hajdani professzor hűséges ebét örökíti meg, aki minden este ott várta munkából hazatérő gazdáját a sibujai állomáson – egyesek szerint hónapokkal, mások szerint még 11 évvel annak halála után is."

Film is készült róla, a címe: Hacsi a leghűségesebb barát.

2013. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én is három hónapig voltam külföldön, amikor haza jöttem nagyot nézett a kutya... Először megugatott egyszer kétszer, aztán ahogy mentem felé csak figyelt és amikor 5 méterre voltam elkezdett örjöngeni hogy haza jöttem :)
2013. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a nagyapám kuvaszát 2 évig nem láttam

mikor kimentem hozzá, letepert, annyira örült

2013. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akiteki ***** válasza:
A lányom kollégiumban lakott. Volt, hogy a vizsgaidőszakban 2-3 hónapig nem jött haza. Senki nem felejtette el, akkora ünneplést rendeztek mindig neki, ha beállított, mint nekem soha.
2013. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!