Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vehetnék Bully Kuttát?...

Honnan vehetnék Bully Kuttát? Pakisztán kizárva, mert messze van, meg különben is. Európában tenyésztik vajon? pls. értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért törölték, mert előrelátóak, és nem akarja senki, hogy leharapja a fejed. :D
2013. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
"meg különben is" :D
2013. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehonnan. Ha van is, megfizethetetlen.
2013. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Arra azért kíváncsi lennék h melyik tulajdonsága fogott ennyire meg :o))
2013. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
miért ne akarna az ember egy kétméteres harcikutyát..? biztos a gyerekhez kell játszótársnak.
2014. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
valóban megtetszett ez a kétméteres harci kutya:) most is harci kutyánk van, igaz csak egyméteres. a falkáját pedig semelyik normálisan felnevelt kutya nem írtja ki, bármilyen fajta legyen is.
2014. jan. 1. 13:07
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a közelben egész biztosan nincs ilyen, én a helyedben inkább választanék a hasonló, elérhető fajták közül: argentin dog, kanári-szigeteki, cane corso, fila brasileiro ésatöbbi
2014. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tessék, egy német tenyésztő:

http://www.youtube.com/watch?v=lto3_QMMP-g


Ő talán amerikai:

http://www.youtube.com/watch?v=YEXu2XGT-uc


A videókat nem tudtam megnézni, nem elég a netem hozzá. Nézd meg, írj nekik, aztán dönts.


Találtam egy fórumot is:

[link]


Úgy tűnik, nagyjából lehetetlen Pakisztánon kívül eredeti BK-t beszerezni, legtöbbször keverékeket árulnak ezen a néven.

2014. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Láttál már ilyen kutyák élőben, esetleg beszéltél BÁRKIVEL aki látott, esetleg tart/tartott ilyet? Ha ezekre nem a válasz, nagyon kíváncsi lennék, hogy mi alapján akarsz pont ilyen állatot. Remélem sehonnan nem kapsz...
2014. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem láttam még élőben sajnos, és nem ismerek senkit akinek volna ilyen kutyája, nyilván akkor megkérdezném honnan van a kutya. a hatalmas tekintélyt parancsoló, büszke külseje fogott meg. ez most ugyan az a bullyval mint régen volt pitbullal, hogy huuuuú a pit az egy gyilkoló gép:) aztán kiderült hogy nem igaz. nem kell félteni minket sem, a környezetet sem és a kutyát sem. régóta kutyázunk.
2014. febr. 25. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!