Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van "rosszhírük " a...

Miért van "rosszhírük " a terriereknek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom innen onnan hogy: "vérbeli terrier" meg " hiszen terrier"... stb, sorolhatnám napestig. Miért van ilyen véleménye az embereknek róluk?
2009. nov. 16. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy terrierem és egy pásztorkutyám. Háááát, a kettőt összehasonlítva, igazából nem mondanék rá semmi rosszat, de elég makacs jószág... :) De ezt egyede is válogatja, meg persze az is, hogy kicsi kora óta hogyan nevelik. Az enyém 8 hónaposan került hozzám menhelyről, nem tudom, azelőtt mi történhetett vele.

Szerintem aki fajta alapján rá akar skatulyázni ilyen dolgokat egy kutyára, hogy "vérbeli terrier" stb, az igazából azért teszi, mert nem boldogul a kutyájával és ezzel magyarázza. (Na ezért biztos le leszek pontozva.) Jó, vannak jellegzetességek, de nincs reménytelen eset, meg hogy azért ilyen mert terrier...!

2009. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert igazi kis terroristák. Nagyon erőszakos, akaratos kutyák, keményen kell bánni velük, mindig bepróbálkoznak valamivel, próbálják átvenni az uralmat.
2009. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert akaratosak és kemény kézzel kell velük bánni miután nagyon jó társakká válnak de sok majom vesz terriert aki nem bir velük és terjed a marhaság.
2009. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem elviselhetetlenek... és ha nem vagy elég ügyes, valóban átveszik a hatalmat, és meggyűlölöd a kutyád. Nem vennék semmilyen terriert. Nem azok a tipikus kedves, nyugodt, bújós kutyák sajnos...
2009. nov. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!