Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a kutyámat?

Hogy vegyem rá a kutyámat?

Figyelt kérdés
Hogy vegyem rá a kutyámat, hogy séta közben ne rángasson a fákhoz? Enyhén visszahúztam, de nem használt.

2013. nov. 8. 17:22
 1/9 anonim válasza:
Értesd meg vele, hogy te vagy a főnök, ha nem megy, akkor sehogy.
2013. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy azt kell megértetni vele... De hogy??
2013. nov. 8. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
kutyaiskolában egy alap engedelmes képzésre ha elmész vele, 5-10 alkalom allatt rendbejön :)
2013. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy nem használt az "enyhén visszahúztam".

Mennyi idős a kutyád? Ismeri-e azt a szót, hogy NEM?

2013. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 éves, érti azt, hogy "Nem szabad!" de séta közben mintha megsüketülne. (Szegedre NEM fogok elutazni Bácsalmásról azért, hogy a kutyám jól viselkedjen!)
2013. nov. 9. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elkezd húzni akkor forduljatok vissza és menjetek az ellenkező irányba, ha már ne húz akkor visszafordulhattok...Próbálkozz!Sok sikert! :)
2013. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utololsó
2013. nov. 9. 13:53
 8/9 angyalka96 válasza:

próbáld meg a bal lábadnál vezetni a kutyát. Próbálj arra összpontosítani, hogy rád figyeljen. Mondjuk vihetsz magaddal egy övtáskát amiben van egy kis jutalomfalatka amit szeret. A boltokban lehet kapni jutalomfalatot amit én nem nagyon szeretek mert a kutya nem egy harapással eszi meg. Én a felvágott vagy virsli híve vagyok. Ehhez valami régi darabot fogjál be mert fontos hogy a kutya érezze a finomság illatát és fontos hogy időközönként jutalmazd ha már 2-3 fát elhagytatok.

Sok szerencsét remélem ha megpróbálod be fog válni.

2013. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 09:53

Akkor nem ismeri még azt sem teljesen, hogy nem szabad. A sétánál pontosan úgy kell rád hallgatni, mint otthon. Az elfordulás használhat. De csak akkor , ha rövidre fogod, hirtelen fordulsz, nem csak úgy enyhén húzod. Közben pedig mondjad neki nyugodt hangon, hogy nem.Ne várj egy-két alkalomtól még változást. Sokat kell vele csinálni. És MINDENHOL, ahol menne szagolni.

2013. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!