Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az olyan aki 1...

Normális az olyan aki 1 hónapos kutyát elad? Ilyenkor érdemesebb visszavinni, ugye?

Figyelt kérdés
Itteni kérdés kapcsán merült fel bennem, a kérdező egy 1 hónapos vizslát hozott el, aztán kérdezte lehet-e már futtatni (lentebb megtalálható). Én azt mondtam vigye vissza azonnal, de szerinte az árt a kutyának. Csak a kérdező megnyugtatására, többet árt ha nála marad mintha visszaviszi még egy hónapra, ugye?
2013. nov. 8. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Hát négy hetes kutya,az kicsit morbid.Rá kellene kérdezni,mert elírhatta.De jobb helye lenne az anyánál,ez biztos,amellett,hogy csak nyolc hetesen lehet ma már elhozni kutyát.
2013. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem árt neki többet. Ha olyan helyről származik a kutya, ahol nem táplálták, gondozták rendesen, akkor jobb, ha nála marad.
2013. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Törvény szerint egy hónapos kutyát tilos eladni. 8 hetes kor alatt el sem lehet választani az anyjától.

Mennyi ideje van nála ez a kölyök?

2013. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeptember 20-án született a kutyus.le is ìrta hogy másfél hónapos most már 7 hetes lehet..szóval semmiképp sem egy hónapos.mielőtt kiìrsz egy kérdést előtte informálódhatnál egy kicsit.és nem vette hanem kapta.vizsla keverék...13éves gyerek tette fel a kérdést...
2013. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem láttam és néztem a kérdést, de minek vinné vissza? Ha már valaki odaadja a kutyát 4 hetesen, valószínűleg nem igazán törődik velük és nem nagyon érdekli a kutya sorsa. Ezek után jobb helyen van ott, ahol törődnek vele és megfelelően ellátják. Nővérem is talált egyszer az utcán 2 hetes kölyköket, (kisebbségi gyerekek akarták megölni őket..) és felnevelte a piciket tápszerrel. Melegben, jó helyen voltak és ma már egészséges felnőtt kutyák. Nem azt mondom, hogy ez az ideális, de azért anyakutya nélkül is lehet normális felnőtt abból a kutyából.
2013. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!