Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia buldog kérdések?

Francia buldog kérdések?

Figyelt kérdés

Mennyiért tudok venni fr buldogot, ami törzskönyves, lehet vinni versenyekre??

Honnan??? Debrecen és 200km-es vonzás körzete érdekelne a legfőképpen!



További kérdéseim hogy kb jövőre vennék egy ilyen kutyát, és hogyha 2-3 év múlva gyermeket vállalnék, mennyire jönne ki vele a kutya?? Szereti a gyerekeket?? Könnyű kezelni?Legfőképpen a természete érdekelne.


2013. nov. 9. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A további kérdéseidre a válasz,hogy rajtad múlik.Hogyan neveled,hogyan szoktatod a gyerekekhez.Aki tapasztalt kutyás,annak könnyű kezelni,akinek első kutya lenne,az menjen vele iskolába,vagy ne francia buldogot vegyen.


Egy kiállítási minőségű kutya 150-től felfelé,a határ a csillagos ég,tenyésztőknél,kennelekben kellene érdeklődni,megnézni több tenyésztő kutyáját is,utána keresel a kiállításoknak és megnézed a fajtacsoportokat,melyik tenyésztő milyen helyezést ért el a kutyáival.

Így eldöntheted,hogy milyen minőségű kutyát szeretnél,a pénztárcád szabja meg a határokat.

2013. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
Egy kiállítási minőségű kutyáért a világ végére is elutaznak az emberek. Nézelődj a kennelek között, keresd az eredményeit, írj levelet, hívd fel a tenyésztőket. Nem fognak megharagudni, ha a legjobbat szeretnéd.
2013. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagy rajongója vagyok ennek a fajtának, jelenleg 2 bulim van... de már ezelőtt is volt. Mindig tenyésztőtől vettem, sajnos mélyen a zsebedbe kell nyúlni, de hidd el megéri. Ahogy az első mondta, én 150 alatt soha nem "úsztam meg"...Viszont, soha semmi bajuk nem volt, meg nincs.. Kötelező szűréseken, oltásokon kívül nem nagyon kellett dokihoz vinnem. Szóval tényleg megéri.
2013. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó, megkérdezhetem, melyik kennelből vannak a bulijaid?:)
2014. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!