Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes kutyát tartani?...

Érdemes kutyát tartani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kutyát szeretnék, de a szüleim nem nagyon örülnek az ötletemnek, mert állítólag a kutya, ha lehugyozza a bokrot, akkor az kipuszul. Igaz lenne?

Várom az előnyöket és a hátrányokat is. :D

Köszönöm.


2013. nov. 9. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nektek nem. Valóban nem tesz jót a bokornak a kutyavizelet. De a fűnek sem, ha szuka lenne.
2013. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Igen, valóban kipusztulhatnak a növények. Kan a bokrokat, fákat vizeli, szuka meg a füvet.


De nektek abszolút nem való kutya, ez ennyiből is rögtön kiderül.

2013. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a kutya mindig egy helyre pisil, ott valóban kipusztul a növényzet. Gondos neveléssel lehet erre megoldást találni, de ez nagy odafigyelést igényel.
2013. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
88%
Ha már ez is gondot okoz, akkor semmiképp ne legyen kutyátok. Nincs semmilyen előnye, csak azoknak, akik igazán szeretik a kutyájukat. Hátrány viszont sokkal több.
2013. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kutya lepisili a növényeket, időnként hasmenése lesz vagy hányni fog. Koszt csinál és megrág dolgokat, gödröt ás. Aki valóban szereti a kutyát, az ezzel együtt tud élni. Akit ez zavar, annak szerintem nem szabad kutyát tartani.
2013. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Engem nem zavarna mert nagyon szeretem az állatokat.
2013. nov. 9. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Noé állatothon honlapján vannak irományok, hogy miért vittek oda gazdik kutyákat. Vannak, akik azért, mert a kertben pisilt a kutya, vagy azért, mert az ajtó elé vitt valamit.

Nagyon furcsa, de szerintem ha ez a szüleidnek tényleg gondot okoz, akkor hagyd inkább egy ideig.

2013. nov. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!