Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az ebgondola...

Mi a véleményetek az ebgondolat kutyaiskoláról?

Figyelt kérdés
Klub szint érdekelne.

2013. nov. 10. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi jártunk oda alaptanfolyamra. Nagyon kedvesek, nagyon jól éreztem magam ott. Viszont ami miatt kénytelen voltam váltani, hogy kicsit problémás a kutyám, és ezt ott nem tudták megfelelően kezelni. Folyton kérdezgettem hogy mit és hogy csináljak, és csodálkoztam hogy nincs javulás. Most házhoz jár hozzánk egy kiképző, mint kiderült teljesen rossz tanácsokat kaptam, és itt egy hónap alatt hatalmas javulás következett be a kutyám viselkedésében, tehát látható hogy ez a jó módszer amit most csinálok.
2013. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, az én kutyáim is problémásak. Anno hozzájuk jártam oviba velük, de sajnos ennek ellenére is nagyon félnek a többi kutyától. :S Most mi is egy magánkiképző tanácsai szerint próbálunk boldogulni, de a környezetünkben igen nehezen tudom alkalmazni a kapott tanácsokat, és arra gondoltam, jó lenne suliba járni, hogy legalább lássanak más kutyákat (meg hátha megengedik, hogy a foglalkozásokon a saját módszerünkkel boldoguljunk).
2013. nov. 10. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! A XXII. kerületben a Bentonit utcában van egy nagyon jó kutyasuli, Dogmania a neve. Hihetetlen kutyás tudással és tapasztalattal vezeti egy csaj, ott biztos tudnának segíteni nektek. :) Őszintén, szívből ajánlom, nem fogsz csalódni.

Ha érdekel még valami ezzel kapcsolatban nyugodtan írj privit.

2013. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szilvi & Argos ***** válasza:
1-es válaszoló: milyen problémákkal kapcsolatban kérdeztél és miket válaszoltak?
2013. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!