Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatnám meg egy...

Honnan tudhatnám meg egy régebbi (tavaszi) MEOE verseny eredményét?

Figyelt kérdés

Vagy a nevezési listát? Tetszett egy fajtán belül az egyik kutya, de külföldi tenyésztő volt, és nem tudtam megkérdezni a kennel nevét. Sokkal szebb és egészségesebbnek tűnt, mint a magyar fajták, pedig addig a magyarokét is gyönyörűnek tartottam..

Előre is köszönöm!:)


2013. nov. 11. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
"verseny" igen sokféle van. Beírod a keresőbe a rendezvény nevét, idejét .
2013. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:
Ha megmondod melyik kiállításról milyen fajta, akkor talán van itthon katalógusom és megnézem Neked.
2013. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miskolc Maraton Cacib Április 27-28 német dog kék. Szlovák vagy cseh volt a gazdája, legalábbis én arra tippelnék!:) köszönöm előre is, hogy megnézed:)
2013. nov. 11. 12:53
 4/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Na, azt pont kihagytuk. De mindjárt keresek valakit, aki ott volt. Amint válaszolt, írok.
2013. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
2013. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úristen, köszönöm,köszönöm,köszönöm:))) Annyira gyönyörű szépek ezek a kutyák, hogy az hihetetlen:)

Elnézést, amiért csak most írtam, csak annyi dolgom volt mostanában, hogy netezni se volt időm:S:D Köszönöm mégegyszer!!:)

2013. nov. 20. 18:50
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem.
2013. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!