Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legviccesebb/leggáza...

Mi volt a legviccesebb/leggázabb dolog, amit a kutyátok csinált?

Figyelt kérdés

Sok időbe telt, mire sikerült leszoktatnom a kiskutyámat arról hogy idegenekhez odarohanjon, illetve hogy felegye a szétdobált kaját... már már elégedett voltam magammal. :D

Majd ez történt:

Volt egy illető a parkban, pléddel, stb, jó idő volt.

Direkt tőle messzebb kezdtem a kutyámmal labdázni, nehogy galibába keveredjünk.

Aztán a kutyus hirtelen odarohant az illetőhöz hátulról, és kilopott egy szál kolbászt a kosárkájából. :D

Majd boldogan lobogtatva körbefutott vele a parkban.


Bocsánatot kértem az embertől, hogy a kiskutyám kárt tett a kolbászban, ő mondta, hogy semmi gond... magamban majd megfulladtam a röhögéstől, mert heroikus, és kitartó küzdelmemre ami az illegális kajaszerzés, és odarohanás ellen irányult, ilyen választ kaptam. :)



#homoros
2013. nov. 11. 19:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, a kiskutyának sikerült gólt lőnie. :D
2013. nov. 11. 19:12
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gáz - de ez mindennapos :D

Háát.. Talán az, h alapjáraton nyáladzós fajta és hihetetlen érzéke van, h mikor rázza meg magát és repked mindenfele a "cipőfűzője" :D, ezt persze mindig ott csinálja, ahol éppen sokan állunk kutyások, hogy mindenki kapjon egy adaggal :D


Vicces sztoriból sok van, a legfrissebb az tegnapi, szintén kajás szitu...

Szintén piknikezés (de ez beállított szitu volt, direkt teszteltük a kutyákat), a földre voltak rakva májkrémes szendvicsek ill. a "piknikezők" kezében is volt. Ami a földön volt, arról le tudtam tiltani, de ami a piknikező kezében arról nem. Hozzáteszem a kutya orra előtt volt, direkt még egy kicsit mozgatni is kellett, h minél jobban felkeltse az érdeklődését. Egy darabig tiltogattam, egy-egy pillanatra el is kapta a tekintetét a kajáról, de aztán újra vissza, a végén elröhögtem magam és persze a kis köcsög bezabálta :D

Ezt többen csináltuk, sok szendvics fogyott :D

2013. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát... sétánk a jogi kar előtt vezetett, és messziről hallottam, ahogy elsős kiscsajok valami piti vizsgán sikítoznak (én is oda jártam, és az utóbbi 200 évben szerintem semmi nem változott ott, a vizsgákat, és a tanárokat is beleértve), a kiskutyámra, pedig hogy hogy nem, épp az épület előtt a kiscsajoktól pár méterre jött rá a kaksizás.

Amúgy, csak félreeső helyeken végezheti a dolgát,de ennek nem tudtam ellenállni. Beállt a lányokkal szemben, és kéjesen rájuk nézve, nyögve elvégezte a dolgát. :D

Hirtelen elég nagy csend lett, mondhatni. Amúgy helyileg, szinte pontosan az épület "felezőpontjánál" történt az eset.

Elnézést, ha valaki szerint ez illetlenség. Mindíg ügyelek rá,hogy a kutyám illendő helyen végezze a dolgát, de ez valahogy nagyon képben volt.

2013. nov. 11. 19:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, az enyémre egyszer a rendőrség előtt jött rá a szükség :D

Slussz poén, h a betonra. Persze a végtermék el lett takarítva :)

2013. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Idieiglenes rotim felvette azt a szokást, hogy a betonra szarik. Fűre már nem is. Nem értem, miért, de nagyon tré:S:D

Huskymmal számtalan kellemetlen helyzet volt, a legjobb talán, mikor a Városligeti tóba bement kacsákat üldözni, én persze hiába ordítoztam neki a partról. Mindenki minket nézett, mert persze tele volt a hely napozókkal és pihenő emberekkel, volt aki röhögött, volt aki felháborodott, hogy szegény kacsák:D Negyed óra úszkálás után kifelé vette az irányt, de meglátott egy kacsát, azt még egy 3 percig üldözte, aztán kijött:D

Keverék kutyám kb. 3 hete volt nálam, meglátott egy vizslát és a gazdiját, engem meg lazán otthagyva csatlakozott hozzájuk. Végül visszajött a vizsla gazdája, hogy a kutyám ne menjen el velük. Akkor nagyon rossz volt, de utólag nézve vicces.

Apám vizsláját sétáltattam hámban, addig szépen sétált láb mellett (már kb. 3 hete nem én sétáltam vele, mikor ez történt), viszont meglátott egy kapu mögött őrjönő kutyák, odarohant, én meg eldőltem, mint a liszteszsák. Tiszta plezúr lettem.


-kispalikee-

2013. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Tegnap történt kint a határban:) szagolgatta a lyukakat ásott, beletömte az egész orrát, közben meg az egerek a hátsó lába között megléptek egy másik lyukon keresztül:)
2013. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
A szomszédból átszöktek hozzánk a kiscsirkék, és a kutyánk nem harapta őket ketté, hanem ehelyett szegény csibék a nyáltengerbe haltak bele xd A kutyánk agyonnyalogatta őket, csupasz kiscsirkéket hordozott a szájában, tök morbid volt :s Meg volt már olyan, hogy megfogta a kiscsibéket és pofozgatni kezdte őket... Szegények. D:
2013. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer nekünk is a rendőrség bejáratához tolt egy szép kolbászt a kiskutyám :D


Illetve a másik eset,egy sűrű híg fosáshoz kapcsolódik,amit a Nyugati aluljáró kellős közepén eresztett meg,miközben rohantunk a vonathoz,amit majdnem le is késtünk.Persze mondanom sem kell,hogy kb. minden cm-en ember volt,zsúfoltság,az eladók meg elkezdtek velem ordibálni,hogy ne ide fosassam a kutyámat.

Mintha direkt lett volna...:D


Persze minden feltakarításra került,bár a fosból maradtak darabok.

2013. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez a kacsás sztori nagyon tetszik.

Kamaszkoromban egy ideig farmon éltünk, sok állat, és egy kisebb falka kutya.

Ott szabadon üldöztek fácánt, nyulat, pancsoltak a kis tóban, tiszta sarak lettek, a nádasban kacsák után rohangáltak. Azokat az időket nagyon élveztem az akkori kutyákkal, volt hogy csak velük bolyongtam odakinn az erdőben, vagy a pusztában.

Itt meg, ugyanez "furcsának" számít, vagy legalábbis, úgy nézik mások, mintha nemistudom... valahogy elveszik a dolog szépsége, a tolakodó tekintetektől. Egy kis nosztalgia. :D

Köszi hogy megosztottátok a történeteket.

2013. nov. 11. 20:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Álltunk a buszmegállóban. Egy idősebb mama, beszólt hogy vigyem onnan a kutyám, mert a buszmegállóba tilos kutyát bevinni, meg egyébként buszra is. Kiosztottam a mamát, ránéztem a kutyámra, ő pedig oda ment, bokán pisilte, és mint aki jól végezte dolgát vissza jött. Elég ciki volt, mert soha még csak hasonlót sem csinált, de így utólag, meg akkor is elég vicces volt.

Kicsi volt még, jött a kajafutár, épp mikor befordult barátom az ajtóból, a kutya kirohant utána, (a futár akkor már hátat fordított,) barátom felkapta, és azzal a lendülettel háton pisilte a kutya a futárt.

2013. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!