Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Milyen kutyafajták vannak amik nagytestűek és mégis barátságosak?

Szeretnék egy nagytestű kutyát,de családi kutyának szeretném.Nem muszáj házőrzőnek lennie csak én és a családom felé szeretettel forduljon.Ha tudtok kenneleket is ajánljatok létcci!

Keress kérdéseket hasonló témákban: nagytestű kutya, kutyafajta

2013. nov. 11. 20:59  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Szerintem ez nem mérettől és nem fajtától függ...

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2013. nov. 11. 21:09 Privát üzenet

A legtöbb nagytestű kutya barátságos szerintem.

Igazából, ha nem történik valami nagyon rossz tapasztalat a kutyánál, akkor barátságosak, illetve semlegesek lesznek.

Még gyerekkoromban találtam az utcán egy kuvaszt nagyon rossz állapotban volt. Hazavittem, rövid idő alatt rendbejött, és nagyon hálás, hűséges kutya lett belőle.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2013. nov. 11. 21:10 Privát üzenet
Bernáthegyi, komondor, német dog, berni pásztor... hirtelen ennyi jutott eszembe.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2013. nov. 11. 21:18 Privát üzenet
Ha anyagilag jól állsz, akkor a leonbergit is tudom ajánlani.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2013. nov. 11. 21:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a válszokat.

# 5/13Időpont 2013. nov. 11. 21:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a Leonbergit már néztem, nagyon tetszik!:)

# 6/13Időpont 2013. nov. 11. 21:39 Privát üzenet
Bizony. A leonbergi fuknciója az, hogy családi kutya legyen. Nekem is van kettő.

# 7/13Időpont 2013. nov. 11. 21:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A Bordeaux-i dog-nak milyen a természete?

# 8/13Időpont 2013. nov. 11. 21:45 Privát üzenet
Bordeaux-i, bullmasztiff kutyák természete nagyon jó. Nem harap inkább csak földre terítenek, barátságosak, ragaszkodóak, nagyon család centrikusak. A családjukat védelmezik, mikor kényeztetni akarod akkor elterülnek a lábad elött vagy az öledben ha pedig futni, sétálni, kirándulni szeretnél akkor oda is szivesen elkisérnek.

# 9/13Időpont 2013. nov. 12. 19:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

# 10/13Időpont 2013. nov. 12. 19:44 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék venni egy német juhász kutyát, de ahány hirdetést láttam, annyi az ár, a kennelek oldalán meg nem szokták kiírni. Tudom, hogy a tenyésztő tudja pontosan az árat, de...
Hogy lehet 90kg egy kaukázusi juhászkutya, amikor mondjuk egy nagyobbnak is kb 90cm a marmagassága, és az én németjuhászom marja kb 72cm és mégis csak 45kg, akkor egy ilyen kau az túlsúlyos?
Hallo Haveromnak van egy kutyája és ugy nézni mint ey labrador xd pedig anya apja se az de mégis de minden megegyezik vele:D miért?
Örökbefogadott 2 és fél éves tacskónkat, aki családiházban nevelkedett, és 3 hónapja van nálunk egy nap 3-szor visszük le a tömblakásból, hogy elvégezze a dolgát! Miért pisál be...
Most mégis miért kell ennyire utálni, elítélni a fajtát? Miért hiszi mindenki azt, hogy ezektől félni kell, még akkor is ha segítségre van szükségük?
Van nekünk 2 kutyánk, külön udvarba tartjuk őket, mégis mikor járkálunk át akkor egymásnak ugranak, valami tanács?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!