Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajták vannak...

Milyen kutyafajták vannak amik nagytestűek és mégis barátságosak?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagytestű kutyát,de családi kutyának szeretném.Nem muszáj házőrzőnek lennie csak én és a családom felé szeretettel forduljon.Ha tudtok kenneleket is ajánljatok létcci!

2013. nov. 11. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez nem mérettől és nem fajtától függ...
2013. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nagytestű kutya barátságos szerintem.

Igazából, ha nem történik valami nagyon rossz tapasztalat a kutyánál, akkor barátságosak, illetve semlegesek lesznek.

Még gyerekkoromban találtam az utcán egy kuvaszt nagyon rossz állapotban volt. Hazavittem, rövid idő alatt rendbejött, és nagyon hálás, hűséges kutya lett belőle.

2013. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bernáthegyi, komondor, német dog, berni pásztor... hirtelen ennyi jutott eszembe.
2013. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag jól állsz, akkor a leonbergit is tudom ajánlani.
2013. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat.
2013. nov. 11. 21:29
 6/13 A kérdező kommentje:
a Leonbergit már néztem, nagyon tetszik!:)
2013. nov. 11. 21:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Bizony. A leonbergi fuknciója az, hogy családi kutya legyen. Nekem is van kettő.
2013. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A Bordeaux-i dog-nak milyen a természete?
2013. nov. 11. 21:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Bordeaux-i, bullmasztiff kutyák természete nagyon jó. Nem harap inkább csak földre terítenek, barátságosak, ragaszkodóak, nagyon család centrikusak. A családjukat védelmezik, mikor kényeztetni akarod akkor elterülnek a lábad elött vagy az öledben ha pedig futni, sétálni, kirándulni szeretnél akkor oda is szivesen elkisérnek.
2013. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2013. nov. 12. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!