Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha korpás a...

Mit csináljak, ha korpás a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves Toy uszkár/Havanese keverék kutyám. Van neki allergiája is,amitől elég csúnyán kiszokott pirosodni és hólyagosodni a bőre. Kap rá gyógyszert. De most észrevettem,hogy nagyon korpás. Az allergiája miatt a Leniderm nevű samponnal szoktam fürdetni. Mit csináljak,hogy elmúljon a korpája?
2013. nov. 11. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a humán Nizorál sampon,de mi nem vagyunk allergiásak..
2013. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 intense ***** válasza:
Én azt mondom fürdesd kevesebbet, ugyanis a víz nagyon szárítja a bőrt. Nekem akkor lett korpás a kutyusom, amikor 2 havonta fürdettem, mióta évente 1X, azóta elmúlt a gond. Illetve létezik száraz sampon, azt is kipróbálhatnád hátha beválik. Fressnapf-ben lehet kapni, 1000 forint körül.
2013. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve vegyél neki lazac olajat, az nagyon jó bőr illetve szőr problémákra, és tényleg sokkal kevesebb fürdetés, max sima vízzel ha nagyon koszos.
2013. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mit eszik? sok kutya a csirkeallergia miatt korpásodik. bárányos, halas, marhás kaja beválhat.
2013. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!