Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Acana az jó táp?

Az Acana az jó táp?

Figyelt kérdés
Először azt hittem,hogy az egyik legjobb,de egyre több negatív véleményt olvasok róla...a helyi állatkereskedésben lehet kapni.Ma rákérdeztem és emelett csak a Hill's és a Royal Canint mondták prémium kategóriásnak.Netről meg nem érné meg nekem rendelni mert 4kg-s a kutyám és egy 2kg-os tápot kb.2 hónapig eszik és nagyobb kiszerelésűt nem akarok venni,így a posta nagyon megdobná az árat.(a BARFosok tartogassák légyszives a válaszaikat egy másik kérdés alá)
2013. nov. 11. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Acana szerintem nagyon jó táp, persze nincs olyan táp, ami mindenkinek beválik. A hills és a royal is jók,,de nem érik meg az árukat. 15 kg royal majdnem 20ezer ft, közben meg az összetétele alapján 7-8 ezernél többet nem adnék érte.
2013. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az Acana a világ egyik legjobb tápja az Orijen mellett. Nem igaz, hogy csak ez a két prémiumkategóriás kaja van még (Hill's és Royal Canin), létezik azért ennél több, de ez a kettőt pont utálom. A Royal Canin egyáltalán nem olyan jó, mint amennyire sokan hiszik, egyáltalán nincs arányban az átlagos minőség a magas árral és komolyan kezdem hinni, hogy van benne valami adalék, ami miatt aztán a hozzá szoktatott kutya egyszerűen nem hajlandó mást megenni. (több ilyet ismerek)

A Hill's már jobb lenne, de azóta, hogy kiderült, hogy állatokon kísérletezik én nem támogatom egy lyukas petákkal sem.

2013. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az acana jó táp, de kölyöknek én nem adnám, mert egyszerűen túl erős és nagyon megnyomja a kutyát "jobb" esetben csak a hasa megy tőle, rosszabban akár maradandó károsodást is okozhat a túl gyors növekedés miatt. Sok tápot végig próbáltunk, nekünk pont az rc jött be a többitől vagy túl sovány volt a kutya, vagy ment a hasa, vagy a szőre nem volt szép (pl acana pacifica, acana puppy large breed) mellesleg én a 18k rc-t 14000 ft-ért vettem, ami kilónként kb 700 ft, és nagyon kevés kell belőle. Tapasztalataim szerint minden kutyának más jön be, nekünk pl az itt agyon dicsért brit nem volt jó.
2013. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én orijennel etetek, szép töle.
2013. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!