Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha anyam nem...

Mit tegyek ha anyam nem engedi, hogy reggel is setaltassam a kutyat?

Figyelt kérdés
Kinti kutya, de mivel valoszinuleg unatkozik igy meg nem vagyunk itthon szokik ezert akkir muszaj megkotni. Gondoltam reggelente is elvinnem egy kicsit setalni, de anyam nem engedi es lealt velem ordibalni, hogy elmebeteg vagyok es amugy is, hogy neznenek ram a szomszedok?! Na es kit erdekelnek a szkmszedok? Meg h csak berhazi kutyaknak kell reggel seta meg ne verjem fel a kornyeket stb... Mit tegyek?
2013. nov. 12. 06:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szardd le vidd el sétálni,neki is kell
2013. nov. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elvittem:)
2013. nov. 12. 06:48
 3/11 anonim válasza:
Jól tetted!! :D ha ráérsz akkor.vidd.minden reggel neki is jót tesz és nekedis
2013. nov. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A szomszédunkban is kinti kutya van és minden nap 2x sétálnak vele!

1-kell a kutyának is a mozgás,a játék

2-mi is "szomszédok"vagyunk és nem nézzük hülyének őket....:)

Sétáltass!!!

2013. nov. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajna egy szimpla séta nem biztos, hogy meg fogja oldani a szökési problémát. Persze, kell az a séta, jól indul a napotok mind a kettőtöknek, de egészítsd ki mindenféle intenzív agytornával is, és a séta is lehet szaladgálás, játék, ugra-bugra, lényeg, hogy a kutya fizikailag is és szellemileg is olyan fáradt legyen, hogy eszébe se jusson a csavargás, de ettől függetlenül nagyon meg kellene azt a kerítést csináltatni. Kő kemény büntit vonhat maga után, hogy a kutyátok akkor jön-megy amikor kedve tartja, és a felügyeleteteken kívül valami zűrt csinál, megharaphat valakit, csirkét vadászhat le (ha van a környéken), összeverekedhet egy másik kutyával, esetleg vadat kergethet úgy, hogy nem talál haza, ne adj' Isten ki is lőhetik.

Szóval a kerítés legyen a legelső, aztán az ivartalanítás is tanácsos lenne, nem lenne olyan nagylegény. :)

(csak gondolom leírásod alapján, hogy kan :) )

2013. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd ki, anyukádnak meg magyarázd el, hogy ha a kutya önsétáltatja magát azért elég komoly büntit kaphattok. Talán ez érzékenyebben érinti, mint a szomszédok véleménye :)
2013. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!! Tudom, hogy egy reggeli seta nem oldja meg a szokdoseses dolgot, de meg nem vagyunk itthon megkotjuk a kutyat es igy a reggeli setaval kibirja meg hazaerek.

A masik, hogy ez csak tavaszig lesz igy, akkor epit apa uj keritest. Ha tudnam, hogy meg evekig nem lesz kutyabiztos kerites akkor tuti keresnek masik gazdit a kutyusnak

2013. nov. 12. 15:58
 8/11 A kérdező kommentje:

Na meg nem akartam elkuldeni:D szoval a kutya lancon nem megoldas es ez nem jo neki. De nem amiatt a par honap miatt akarom elvesziteni.

Egyebkent talalt kutya es vegul itt maradt. De ilyen kerites melle nem hoztam vona kutyat, de, hogy igy alakult szeretnem tavaszig megoldani

2013. nov. 12. 16:04
 9/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Te vagy a futóláncos kutyás gazdi :)

Szuper, hogy elvitted sétálni! Ne foglalkozz anyucival, vidd csak minden reggel! Le a kalappal :)

2013. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En vagyok:) ma is voltunk es sokkal jobban elvan igy a kutya,
2013. nov. 13. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!