Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnénk egy kutyust...

Nagyon szeretnénk egy kutyust de lakásban lakunk. Szerintetek lehet valamilyen fajtát lakásban tartani? Ha igen akkor semmi képpen se legyen vadász mert van egy kis nyuszink is.

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet persze :)

Lényegében a nagytestű pásztor kutyák kivételével bármilyen fajta mehet panelba.

A kérdés az, hogy mit tudtok biztosítani a kutyusnak? Mennyit mozgatnátok egy nap? Sportolni szeretnétek-e vele? Feltételezem, h első kutya lenne, ugye? Nyugisabb v pörgősebb lenne jó? Kis/közepes/nagytestű? Rövid/közép/hosszú szőrű?


Nekem is van egy nyuszim, szoktatás kérdése az egész. A kutyám nem bántaná, de a nyulam védi a területét a kutyámtól.

2013. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Foglalkozni sokat tudnánk vele igazából nekem a nagyobb testű kutyák tetszenek de a kicsikkel sincs semmi bajunk:) elöszőr inkább egy nyugisabb kutyust terveznénk. Naponta többszőr vinném/vinnénk sétáltatni/futtatni.
2013. nov. 13. 15:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Tetszenek a hosszú szőrű kztyák de az lakásba lehet h nem a legjobb
2013. nov. 13. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bullmasztiffom van panelban :)

Szóval nagytestű is mehet panelba ugyanúgy :)

Ő rövid szőrű és hidd el, a hosszabb szőrrel kevesebb gond van, sokkal nehezebb takarítani, mert a rövid szőr beleáll mindenbe :)

2013. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit össze-vissza írtam. Lényeg a lényeg, hogy a hosszabb szőrt könnyebb takarítani :)
2013. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!