Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyasok! Ti reggel...

Kinti kutyasok! Ti reggel setaltatjatok a kutyat? Ha igen, hogy neznek ratok a szomszedok?

Figyelt kérdés
En setaltatom reggelente, mert kulonben napkozbe ugat/vonyit, mert unatkozik. A reggeli setaval elvan. A szomszed folyamatosan ugy nez ram, mint egy idiotara volt, hogy be is szolt, hogy kinti kutyat folosleges barmikor is setaltatni nem, hogy naponta 2x. Hat mondonm nem zehetek rola, hogy a maga kutyaja nem latott meg mast a kerten kivul. Erre o': " hat azert nekunk nagyobb a kert". Engem amugy nem erdekel csak felek, hogy az en kutysmat fogja bantani, mert zavarja. Meg h mar reggel is ugatnak emiatt a kutyak. Ja meg lemegyunk az utcaba ami kb. 10masodperc...utana olyan helyre megyunk ahol nincsenek kutyak? Nalatok ez, hogy van?
2013. nov. 14. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Régen, mikor még gimnáziumba jártam, én is kétszer vittem. A szomszédok nem szóltak be, volt egy tanárom, aki mindig meg is dicsért. :)
2013. nov. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igaz en lakasban tartom a kutyam,de minden reggel az elso setaja 5:30-kor van.akkor indul a parom munkaba es mindig lekiserjuk a kocsihoz ot,utanna meg egy rovid seta.hazajovunk es alszik tovabb kb 10-ig
2013. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor el szoktam mesélni hogy a házban vannak külön ágya is van.. sőt nyulat és bárányt eszik, de ehez legalább annyira nincs köze mint amibe belekötött..


Az emberek idióták, nem teljesen mindegy neki hogy te mit csinálsz? Nem tudom mért nem lehet megtanulni hogy mindenki foglalkozzon a saját dolgával.

2013. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizony, az emberek idióták.

Pláne itt, ahol jelenleg lakunk. Már úgy várom a tavaszt! Úgy néz ki, hogy sikerül költöznünk :)

Én rám is sokszor hülyén néznek, meg beszólnak... a kedvencem, amikor egy kuvasz meg egy puli egy kertben van, pórázt sosem láttak, a lódoki is helybe jön... és a fickó egyszer csak elordítja magát "Mi a francért kell állandóan erre jönni azzal a hülye döggel!" WTF?

Ja, minden másnap mentünk arra, de azóta nem is megyek, mert félek, hogy egyszercsak "véletlenül" kinyílik a kapu.

2013. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki neked beszólogat, hogy minek sétáltatod a kutyádat amikor az kerti, pláne naponta kétszer, az az igazi csőlátású, felvilágosulatlan, ostoba ember, ne is törődj vele.

Szerintem ne állj le vele vitatkozni, meggyőzni úgysem fogod tudni, ha pedig te jóval fiatalabb vagy nála (így érzem az írásod alapján) akkor az ilyen nem tőled fog tanácsot elfogadni. Tégy úgy, mintha meg sem hallanád, rá se néz, mondj neki egy jó reggelt-et, és menjetek tovább. Minden csoda három napig tart, majd megszokja a látványt, hogy a fura szomszéd srác minden reggel sétál a kutyájával. :)

Ne az határozza meg a tetteidet, hogy egy vad idegen akinek semmi köze hozzád -jelen esetben a szomszéd- mit gondol rólad. Ha neked és a kutyádnak úgy jó, hogy reggel is sétáltok akkor a szomszéd kinyalhatja..

2013. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a kutyások zizik :)

én is :)

a különbség,hogy van akinek beszólnak,és van akinek nem ( mernek :)

viccet félretéve, nem kell mindent megmagyarázni nekik, úgysem értik ! legyél továbbra is ilyen rendes, vidd el a kutyád sokszor. és ajánld fel,hogy elviszed az övét is :)

vagy egyszerűen nézd levegőnek. nem muszáj mindenkivel jóba lenni:)

2013. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit érdekel téged egy hibbant szomszéd véleménye?

Legközelebb szólj vissza, hogy dekorációnak választhatott volna kerti törpét is, annak nem lenne kínzás, ha örök életére be lenne zárva a kertbe.

Mi is rendszeresen visszük a kutyusunkat sétálni, pedig hatalmas az udvar, és idősebb, kevésbé izgága kutyáról van szó. Az esti sétáktól viszont megőrül, annyira boldog. Szomszédunk kutyája még öregebb, ő naponta többször is sétál vele. De a környéken úgy általában gyakran látni kutyás gazdikat, pedig minden háznak van nagy udvara...

2013. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ne foglalkozz az ilyen sötét emberekkel.

Kutyámat kert ellenére kétszer sétáltatom, bár már 2 hete bent alszik éjjel :)

Általában 8-9 körül szoktunk reggel sétálni, de a héten 5.30-kor már indulunk. Általában a Duna partra megyünk, de ma a családi házas részen kezdtünk reggel...alapból is viszonylag gyorsan megyek...még nem szóltak be :)

2013. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!