Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győrben milyen a kutyázás?

Győrben milyen a kutyázás?

Figyelt kérdés
Vannak futtatók vagy olyan park ahová kijárnak kutyások? Hogy állnak az újonnan érkezőkhöz? Úgy általában hogy állnak a kutyásokhoz és mennyire nehéz kutyás albérletet találni?
2013. nov. 14. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Utolsó kérdésedre,albérletet találni kutyával lehetetlen szinte. Az a baj itt az audi és minden főbérlő hiénaként várja hogy majd az audi kiveszi nekik a lakást a dolgozóinak így nagyon könnyen válogatnak. Meghallják hogy kutya szinte rád csapják a telefont. Próbálj bútorozatlan lakást keresni mindenképp.

Én adyvárosba lakok albérletbe,még a régi rendszer alapján vettem ki a lakást,és sok itt a kutyás a környéken,sajnos nem pozitív értelembe. Rengeteg a szociálizatlan eb én kutyám is már fél tőlük szinte,mert elhaladunk egy mellett acsarognak mindenkire.

Amúgy futtatók vannak,de undorító a legtöbb. Itt adyvárosba 2 van. Egyik marha kicsi,fel van túrva,tele van ürülékkel,beülnek a 40 kilós kutyáikkal aztán ülnek a padon a gazdik hogy majd a kutyáik lefáradnak maguktól. Én mellette szoktam lenni a kutyámmal,hatalmas dombos terület kíválóan tudunk apportírozni. Csak szegény futtatósokat sajnálom ahogy sírnak hogy jönnének ők is,szó szerint..

A másik futtató itt az egy szekta. Az hatalmas terület,de hogy ők kiharcolták maguknak,ott aztán mindennapos a kutyaverekedés hiába nagy terület,de ott se a gazdák se a kutyák nem normálisak.

Marcalvárosba sokkal normálisabbak a kutyások.

Van még 1-2 futtató de mindegyik kicsi az a baj.

Ajánlom a WOLF kutyaiskolát,olvass utána,nagyon jó áron dolgoznak,csapatépítő kirándulásokkal és oktatással,oktatók is nagyon jó fejek,na ők egy jó kutyás társaság,én mindenképp őket ajánlom. Na meg az egyetlen normális kutyaiskola is a városban:D

2013. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húha megijesztettél, el is keserítettél egy kicsit :( Kb fél év múlva terveztem a költözést, de az ország másik feléből költöznénk és innen átcuccolni a bútorokat nem kevés pénz és macera lenne, pedig legszívesebben én is bútorozatlan lakást vennék ki. Két vagy három nagytestű kutyával költöznénk de most nagyon megijedtem az egésztől. Itt olyan jó fej kutyásokat ismerek akiket nagyon fogok sajnálni ha elmegyünk. A kutyasuli legalább biztos pont :) De a mindennapi kutyázást is úgy szerettem volna tölteni, hogy én is és a kutyák is jól érezzék magukat, jó kis elengedős helyeken játszani más normális kutyákkal. Ha költözünk is ki tudja melyik városrészre kerülünk, ahol engedik a kutyát oda megyünk :/
2013. nov. 14. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kell egyből bejelenteni a kutyát. sőt. a lényeg,hogy megszerezd az albérletet . később ,mivel a kutyatartás a törvény szerint is a jogod, már nem tehetnek semmit!! az új állatvédelmi törvény ,majdnem mindent felül-ír ! ( mi azt mondtuk,hogy segítő kutyaként van . ez igaz is, csak nem mindegy ,hogy adod elő,ha kell:)
2013. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!