Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust ajánlotok lakásba?

Milyen kutyust ajánlotok lakásba?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kutyát de nem tudom milyen fajtákat lehet bennt tartani. sokat tudnék vele foglalkozni általában nem lenne egyedül sokat mozgatnánk. mindenféle méret tetszik és a hosszú szőrüek tetszenek.

köszönöm előre is a válaszokat:)



2013. nov. 14. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nézz be egy menhelyre, nagyon sok gazdátlan kutya van az országban, a pár hetestől az idősebbekig, mindenféle, menj el, mond el az igényeidet és ők majd ajánlanak neked kutyát akár már ott helyben
2013. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én uszkárt tartok. Amellett hogy természetében nagyon ideális lakásba, még a szőre sem hullik. :) De szinte bármilyen fajta szóba jöhet, én is egy menhelyi kutyust javasolnék. Az én uszkárom is menhelyi amúgy. :)
2013. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lakásba majdnem minden kutya jó, a komondor, kuvasz, puli, KÁJ, kau, stb. kivételével. Nekem keverékem és rottweilerem van bent.
2013. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A puli is tökéletesen jól el van lakásban.
2013. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

inkább azt zárd ki amit ne !

pulit semmi esetre sem :) nagyon erős a szaga! vagy állandóan járhatsz a kozmetikába. az nagytestű pásztorkutyák közül a kaukázusit, a közép-ázsiait, vagy a jugoszláv farkasölőt sem javaslom, a tibeti masztif ( drága,nagy ,szőrös) és nem javasolt:), a kistestűek közül pl a tacskó egy ugatós fajta ,ami nem jelenti,hogy nem való lakásba !

de alapvetően a legtöbb kutya remekül elvan lakásban is ,sőt !!!:) egy közepes testű, közepes szőrhosszúságú kutya annyival több meló, hogy pl: a takarítás, a mindennapi lábmosás,stb . de ezt minden kutyánál meg kell tenni:)

csak náluk tovább tart:)

miért keverék ?? mert olcsóbb , mert ellenállóbb az egészsége, mert ???mert csak ! és még ott vannak a menhelyek is!!!!

ne fajtát keress!! a te kutyádat keresd , sajnos a kölyök kutya választásánál az emberek nem az eszükre,hanem a szívükre hallgatnak.

mindenesetre a nyugodtabb, higgadtabb ,és nem túl rövid lábú kutyák között keresgélj!

2013. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget a közeljövőben ellátogatok majd egy -két menhelyre is:)
2013. nov. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!