Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya oltás chip nélkül?

Kutya oltás chip nélkül?

Figyelt kérdés
üdv azt hallotam nem lehetne beoltani pravóval a kutyát ha nincs benne chip.Enyémbe nincs és mégis megkaptam holnap délután 16kor vihetem a kutyát chippeltetni. Akkor hülyeséget mondott a doki?? tehát megse kaphattam volna az oltást. 2500Ft-ot kért az oltásért reális ár??

2013. nov. 14. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkaphatja az oltást a kutya, csak elvileg chipet is tenni kéne a dokinak bele.
2013. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

A parvo és kombi oltások chip nélkül is beadhatók.

Veszettség elleni oltást nem kaphat chip nélkül.És nem is fog kapni chip nélkül,mert nagyon megbüntetnék az orvost,ha kiderül.


Az ára reális.Sőt,hozzánk képest olcsó.

2013. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

A 2500 ft nagyon-nagyon olcsó vidéki ár. Nálunk 3000 a parvo, a kombi, veszettség 3500-3500.


Veszettség oltást nem kaphat chip nélkül, illetve amikor tulajdonosváltás történik, akkor kell benne lennie chipnek.

Ha nálatok született, akkor simán kaphatott 6 hetesen a parvot chip nélkül.

2013. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!