Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy a kutyáim bemennek-e éjszaka a házukba?

Figyelt kérdés
Egyszerűnek tűnő dolog tudom; nézem meg :-) Csak hogy annyira imádnak engem, hogy még a küszöböt át sem lépem, ők már ott vannak, tehát lehetetlen, hogy rajta kapjam őket. Nap közben mindig velem vannak és bent lehetnek a műhelyemben, szóval ilyenkor tutira nem mennek bele, de nem tudom éjjel mit csinálnak. Gondoltam arra, hogy bele rakok valamit, amivel jelet hagynak maguk után, de mit?
2013. nov. 15. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél bele papírcsíkokat,vagy sima fehér papírt.Azon talán azt is meglátod,hogy csak besétált körülnézni,vagy feküdt is benne.
2013. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor beleteszed a csalit,zárd el őket valahova.Mert már kíváncsiságból is bemennek körülnézni.
2013. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a papír tényleg jó ötlet :-) Majd este amíg a műhelyben fekszenek, teszek bele fehér papírt :-D
2013. nov. 15. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:
amkior reggel kimész, akkor is ha megsimogatod őket, érezheted a bundin, mert ha bevackolnak éjszakára, akkor jó melegek még reggel.
2013. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szórd be liszttel a kutyaólat :-)
2013. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mennek be, már két napja tiszta a papírlap, amit betettem :-( Ma kipróbáljuk, hogy a bejárati ajtó mellé tesszük a házat.
2013. nov. 19. 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáljátok olyan helyre tenni,ahol amúgy is szívesen heverésznek.
2013. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azért gondoltuk, hogy a bejárat mellé mert az ajtó előtt szeretnek feküdni, így közelebb érzik magukat hozzánk.
2013. nov. 19. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!