Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vehetnék kutyás matricá...

Honnan vehetnék kutyás matricát az autómra?

Figyelt kérdés
Van már egy jelöltem, csak kíváncsi vagyok, nem tudtok-e valami tutibbat, ahol mondjuk nagyobb a választék vagy olcsóbb a matrica.:)
2013. nov. 16. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem fajtamentőktől van matricám. Valószínűleg a legtöbb fajtamentő szervezet árul ilyesmiket. Azt nem tudom, pontosan milyen jellegű matricát szeretnél, számomra csak így van értelme matricát ragasztani a kocsira. :)
2013. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
Én festettem a saját kutyámról. Kiállításon szoktam látni árusoknál, de egyik sem olyan, amit szerettem volna.
2013. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Konkrét elképzelésem nincs, olyat szerettem volna, amin a kutyáim fotója van, de abból kb. semmi nem látszana...

Úgyhogy csak valami jópofát keresek, vagy simán valami Dog on board típusút... azt hittem, nagyobb "piaca" van ennek a matrica biznisznek, elég sok autón látok.


Köszönöm a válaszokat!:)

ha van még valakinek ötlete, nagyon megköszönném, ha megírná!:)

2013. nov. 16. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Mosoly Postástól van. :) Kb. A5 méretű tappancs, benne My Labrador felirat. :) De lehet náluk fénykép alapján is csináltatni, bármilyet elkészítenek.
2013. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. nov. 17. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!