Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Vér jön a kutyánk nemi...

SOS! Vér jön a kutyánk nemi szervéből (kan) mitől lehet?

Figyelt kérdés
ma 3. napja, hogy bágyadt, étvágytalan, eszik egy keveset, de az tényleg nagyon kevés és iszik egy kis vizet. ma kihívtuk hozzá az állatorvost és morgott rá és azt mondta az orvos, hogy akkor nincs nagy baj. járkált kicsit, elment pisilni és kakilt is keményet, barnás-fehéres-rozsdaszínűt és amikor visszament a helyére vér kezdett jönni a pucujából. ://

2013. nov. 16. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Az nem orvos volt, aki nálatok járt. Keressetek a közelben klinikát, nagyobb rendelőt és irány a kutyával .
2013. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

gyorsan rendelő klinika, mint ahogy az előttem szóló írta, egyetértek vele, nyomás, most!!!!!!!!!!!!!

nem akarok rád ijeszteni, de ez nagyobb gond is lehet, siessetek!

2013. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha harmadik napja bágyadt és étvágytalan, akkor pontosan két napja kellett volna először bevinni (!) egy rendelőbe kivizsgálásra.

Azt az állatorvosnak nevezett hentest, aki szerint a kutya nem beteg, ha morog, felejtsétek el, keressetek olyan dokit, akit érdekel a kutya sorsa és nem lesz tele a gatyája, ha rámorog a beteg állat.

2013. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanezek a tünetek voltak a párom kutyájánál. Babéziás volt valószínűleg kullancstól kapta. Nekik már csak a véres vizelet tűnt fel. Éppen meg lehetett még menteni. Azonnal oroos, mert minél többet késlekedsz, annál valószínűbb a halál........
2013. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elhinni, hogy tényleg látta volna állatorvos :)
2013. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Babéziának tűnik. Halálos. S.O.S. doki.
2013. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Akiteki ***** válasza:
37%
Vagy inkább méhgyulladás. Ha még él, akkor sürgősen orvosra van szüksége.
2013. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Akiteki ***** válasza:
100%
Ja, hogy kan? Bocsi, azt most láttam. A heregyulladáskor is vér jön a nemi szervéből. És iszonyat fájdalmas.
2013. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vagy ha pl.rágcsálóknak való mérget evett valahol.Felesleges itt találgatni,tényleg SOS klinika akár tömegközlekedéssel is.
2013. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nekem is babéziának tűnik.

mi lett vele?

2013. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!