Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet az, hogy a kutyámn...

Mitől lehet az, hogy a kutyámnak állandóan hányingere van?

Figyelt kérdés
Egyébként nem beteg, az orvos sem talál soha semmi rendelleneset, a kedve is teljesen jó, játszik, rendesen eszik, megfelelő a széklete is. Csak sokszor látom rajta hogy hányingere van. Öklendezik és nagyokat nyel. Azért szerintem az sem embernél, sem állatnál nem normális, ha valakinek ilyen sokszor hányingere van.
2013. nov. 16. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit eszik?


Lehet gyomorégése,ami miatt öklendezik a nem megfelelő tápláléktól.Ha nincs a torkában semmi,akkor erre gondolnék.

2013. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
lehet sugárfertőzőtt. járt csernobilban?
2013. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami, ugyanis körülbelül fél éve váltottunk száraztápról pépesre. Köszi a választ, megnyugtattál vele! Én hajlamos vagyok arra, hogy akármi van, mindig a legorsszabbra gondolok. De most van egy irányvonal amin elindulhatok. Picit kísérletezni fogok az étrendjével.
2013. nov. 17. 02:52
 4/4 anonim ***** válasza:
a legrosszabb a sugárfertőzés lenne. tényleg erre gondolsz?
2013. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!