Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utana neztem a skot juhaszkuty...

Utana neztem a skot juhaszkutya utan mert szeretnek majd egy ilyen-t venni es azt irja rola hogy mindent meg ugat ez igaz?

Figyelt kérdés

Es hogy nagyon makacs tud lenni neha.

A tartasa ugy lenne hogy mig el vagyok menve az iskolaba akkor kint maradna aztan mikor haza erek meg setaltattom,el megyek futni vele,trenirozom,kifesulom a szoret.Es gondoltam hogy estere mert elegge paranoias vagyok es mindig feltem csak ugy kint hagyni egy kutyat es nem akkarom kennel-be bezarni igy gondoltam hogy estere a regi muhelyunk-be zarom be persze mar ures marmind nincs semmi szerszam ami-vel meg serthetne magat igy jo lenne persze reggel 7-kor mar kint is lenne.



Elore is koszonom a valaszokat :)


2013. nov. 16. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyit ugat, amennyit engeded. Nem ugatósabb a többi kutyánál. Egyáltalán nem makacsok, inkább érzékeny kutyák. Őket jutalmazással, dicsérettel lehet tanítani, nem erőszakkal.
2013. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi es szerinted az nem fogja zavarni hogy be zarrom estere de anyira feltenem nem tudnek nyugton aludni de ahogy mondtam reggel 7-kor mar kint is lenne?
2013. nov. 16. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Én estére inkább a lakásba vinném be. Anyósom is úgy csinálja, hogy nehogy éjjel ellopják/megmérgezzék, valamint hogy ha valaki be akarna törni, akkor ott lakáson belül jelezne és nem tudnák bántani.
2013. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én is szeretnék majd ilyen kutyát, most egy németjuhászom van.
2013. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En is gondoltam a nemet juhasz kutyara de aztan meg talaltam a skot juhaszkutya-t es nagyon meg tetszett :) de azok a kutyak is csodalatosak :)
2013. nov. 16. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, volt-e már kutyád, de ha nem, akkor előbb én is a skótjuhászt ajánlom, kezesebbek.
2013. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen volt :)

Es nem tudjatok veletlenul hogy kene ossze soktassak egy skot juhaszkutya-t egy 1 eves macskaval nagyon nehez?

Ti hogy csinaltatok/csinalnatok?

2013. nov. 16. 22:56
 8/8 A kérdező kommentje:
A kutya 8 hetes lenne.
2013. nov. 17. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!