Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a kutyám ne...

Mit tegyek, hogy a kutyám ne sz*rjon a kapuba és ne vizeljen a bejáratom elé?

Figyelt kérdés
Állandóan a fal sarkát vizelik le a kutyáim illetve össze vissza fossa a kapubejáratot.Van valami spray vagy valami ami elterelné az illatokat amit érez és ne oda ürítsen?

2013. nov. 17. 14:25
 1/6 anonim válasza:
0%
amikor látód menj oda rúgd jól s*gbe,ordíts rá a nevét bármi ezek segítik az idomitását sajátunknál ez bevált azóta a szomszéd kapujába sz*rik
2013. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sippara ***** válasza:

Jézusom, első...



A kutya jelöl, egész konkrétan a területe határát. Úgy kéne viselkedni, hogy rájöjjön, nincs saját területe, nem falkavezér, így nincs mit körbejelölnie a sajátjaként, ettől nagy valószínűséggel megoldódna a probléma, ha mégsem, normális kutya-gazda kapcsolatban ez már abszolút tiltható viselkedés.

2013. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

Első vagyok


most mér 0%


Fogadnék bárkivel hogy ennél nincs jobb megoldás,ha nem te vagy a falkavezér a kutyád számára rád is támadhat ezt ne feled a mi kutyák úgye 2-3évesen került hozzánk kezdetben nyüszitet félt mindentöl aztán 1-2 évre rá ha kajája melet voltál min3-4m ren nekedtámadt úgatót Nekem nagyon elegem lett belöle ordibáltam rá néha vertem is azóta csendben van nincs vele gond csak rám halgat a családban már említettem miért.

2013. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Első vagyok


most mér 0%


Fogadnék bárkivel hogy ennél nincs jobb megoldás,ha nem te vagy a falkavezér a kutyád számára rád is támadhat ezt ne feled a mi kutyák úgye 2-3évesen került hozzánk kezdetben nyüszitet félt mindentöl aztán 1-2 évre rá ha kajája melet voltál min3-4m ren nekedtámadt úgatót Nekem nagyon elegem lett belöle ordibáltam rá néha vertem is azóta csendben van nincs vele gond csak rám halgat a családban már említettem miért.


19F

2013. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vidd el sétálni, és akkor talán nem otthon üríti ki a hólyagját meg nem a kertbe kakil.. aztán ha kakilt szépen felszeded egy zacsiba és kidobod..
2013. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

1-es, az nem nevelés, hanem megfélemlítés, amit csinálsz!

Kérdező: sétáltasd naponta 1-2 alkalommal, így az utcán pisil...kakit meg felszeded és kidobod a kukába :)

2013. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!