Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya és a gyerek játékai, mi...

Kutya és a gyerek játékai, mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Gyereket tervezünk, van két kutyánk. Mind a kettő kinti-benti, családi házban. Felmerült bennem, hogy ha majd a gyerek játszik a szőnyegen és szerte-szét pakolja mindenhol a játékait, hogyan fogjuk megmagyarázni a kutyáknak, hogy azzal nem játszhatnak? A kutyáknak is vannak plüss állataik, hogy fogják megérteni, hogy az egyiket lehet rágni, a másikat meg nem? Sajnos még egy ideig nem lesz külön gyerekszoba.
2013. nov. 17. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kutya okos állat, fogja tudni, hogy melyik az övé és melyik nem. Meg kell neki tanítani. Ami nem az övé, attól tiltod, ami az övé, azzal játszol vele. Ha elhozná a gyerek játékát, mondd neki h nem szabad, és kínáld meg a saját játékával, mint alternatíva.


Az enyém 20 szétszórt frizbiből ki tudja válogatni a saját 5 korongját, a többi kutyáét otthagyja. A tied is meg fogja ezt tudni csinálni.

2013. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha már meg vannak a játékok, meg mutatod a kutyának és ha hozzá akar nyulni akkor erőteljesen rászólsz hogy nem vagy fuj...


nálunk bárhova bemehet a kutya, anyuméknál csak a folyoson lehet. első nap mikor mentünk pórázon oda vezetem azokhoz a helyekhez ahova nem mehet megálltam a küszöb előtt és mikor be akart menni mondtam neki hogy nem. ha már nem akarta átlépni a küszöböt akkor elengedtem pórázról.. ha játék közben véletlenül bemegy a játék a szobába akkor se megy tovább, megáll a küszöbön és néz rám, hoyg most mi lesz

2013. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!