Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segithetne nekem valaki abban...

Segithetne nekem valaki abban hogy vettem kis cane corsot és a legjobb tápot akarom neki adni és hogy ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csakis először azt, amit a tenyésztője adott neki . Aztán utána a tenyésztőjének beváltat próbálnám ki.
2013. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ROyal Canin startert adott neki enis azt adok de mar fogyoban van vennék neki valami ujjat ami jóó
2013. nov. 17. 18:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyers etetéssel is próbálkozhatsz, ha van kedved utánaolvasni alaposan, összeállítgatni a kis adagokat.
2013. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igazán jó kezdés egy kiskutyánál. Nem beszéltél vele, neki mi az, ami bevált, hogy ne nyomja meg gyorsan a növekedésben a kutyát? Nagytestű, gyorsan növő fajtánál ajánlatos 24, max 26 %-os fehérje és max 18-20 %-os zsírtartalmű táp.
2013. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget esetleg ajánlani valami tényleg jót?Royal Canint vagy acanán gondolkodtam de olvastam roluk és nagyon lemondják...
2013. nov. 17. 18:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi joserával etetjük a nagytestű kutyánkat, nekünk bevált. Kölyök korában kids-et kapott, most festivált eszik.
2013. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen jó a Kids aránya nagytestűnek. Most néztem.
2013. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
valami linket tudnatok adni ahol lehet rendelni ?Köszönöm
2013. nov. 17. 19:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a tenyésztőt.Az ismerősöm aki corsokat tenyészt Belcandoval eteti a kutyákat,minden rendben van velük.


Szerintem az nem olyan jó táp,mint amilyen drága,és a fehérje is kicsit magas,szóval kezdetben én valami alacsonyabbal etetnék,vagy BARF.


Josera jó lehet,vagy a happy dog,bár az enyémeknek attól ment a hasa.

2013. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bármit is választasz, ki kell tapasztalnod, hogy a kutyádnak jó-e?
2013. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!