Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám folyamatosan hány...

Simon Peti15 kérdése:

A kutyám folyamatosan hány habos valamit és félek hogy komoly. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Minden oltás meg van 7 éves kivéve a veszetség ellen nincs palota pincsi
2013. nov. 17. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a hányadék sárga színű és a habosodás csak pár pillanatig tart, akkor valszeg nincs nagy baj, ha fehér színű és habos marad, akkor lehet komoly mérgezés is.
2013. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vidd el dokihoz!

Ne innen várd a segítséget, mert ha komolyabb baja lesz, itt nem tud senki segíteni, de az állatorvos viszont tud.

Hívd fel a dokit, mondd el neki a tüneteket, aztán úgyis elmondja mi a teendő ilyenkor.

2013. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 2. válaszolóval, ha valamilyen csoda folytán meg tudnánk mondani, hogy egész pontosan mi a baja a kutyának, attól még nem tudnánk segíteni :/

Tehát irány a doki!!

2013. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mivel priviben kiderült, h fehér és habos, javasoltam az ügyeletes állatkórház felhívását, de azonnal!
2013. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
habosat hány és csak a veszetség elleni oltása nincs meg szerintem elkapta a vezsetséget de csak SZERINTEM bocsi ha csak feleslegesen ijeszgetlek
2013. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azonnal állatorvos!!! Ez nem várhat!
2013. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos patkányméreg...Ne legyen igazam, Istenem, könyörgöm!
2013. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez bizony, mérgezés. Keress egy állatorvost mert pár órán belül nagyon fog szenvedni. És elpusztul. Sajnálom. Vidd állatkórházba vagy hívj ki egy állatorvost. Ez nem várhat!
2013. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal?
2013. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vidd dokihoz, valószínűleg mérgezés!!!!


(Vészhelyzetben adj neki VÍZZEL HÍGÍTOTT almaecetet! Az egyik kutyánk mérget evett, és bizonyos okok miatt nem tudtuk azonnal orvoshoz vinni, ez megmentette az életét)

2013. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!