Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Illatos úton nem fagynak...

Az Illatos úton nem fagynak meg a kutyák télen?

Figyelt kérdés
Ha jól láttam csak kosaruk van, ól nincs... :(
2013. nov. 17. 19:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
És ha tudnád mi megy a legtöbb gyepin!
2013. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

El tudom képzelni...

A válasz a kérdésemre pedig?

2013. nov. 17. 19:59
 3/39 anonim ***** válasza:
62%

igen megfagynak.. ilyenkor összegyüjtik őket kiolvasztják és megetetik a túlélő kutyákkal..


Nagyon nagyon sok kutya él kint a kertben akár ház nélkül is. Ők is megvannak.. persze nem a rövid szörű kutyákat rakják ki ez evidens..

2013. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

"ilyenkor összegyüjtik őket kiolvasztják és megetetik a túlélő kutyákkal.."

Diesel, ezzel majdnem meggyilkoltál.

2013. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
65%

1-es vagyok.


Sajnos volt már rá példa, hogy a kertben fagyott meg a "család kutyája", mert kb. annyiba se nézték, mint egy bolhát és nem tudott hova behúzódni.

2013. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
16%

azert vegyuk mar eszre, hogy a kutya alapvetoen nem szobaallat. amelyik nem birja ki az ejszakai hideget, az bizony megfagy reggelre. egy sintertelep nem delutani kakaos matineeloadas, ha a kedves gazdik normalisan ivartalanittatnak a kutyuskaikat, nem lenne ennyi kobor allat, amelyik a telepre kerul.


tovabba, szerintem fel kene emelni az ebadot a mostani tizszeresere (ha ivartalanitott az allat, akkor csak az otszorosere), es maris kevesebb szomoruszemu kutyuska lenne a facebook-falakon is...

2013. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
25%
Annyira megfagynak, hogy kiállítást is szoktak rendezni belőlük. Akinek odafagy a megtalált kutyája, az pedig féláron hazaviheti a hullát tavaszig kerti dísznek.
2013. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
És ha mégis kirakják a rövid szőrű tacsi méretű kutyát?
2013. nov. 17. 20:15
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg az Illatos facés oldalán azt a kedves, annyit író dokit erről? Szerintem pontos választ ő tud neked adni.
2013. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Csak úgy szárnyalnak a rosszindulatú poénok. Nem hiszem, hogy adtam okot a bunkó viselkedésre. Ha a kérdést (aggódást) tartottátok butaságnak, netán feleslegesnek, akkor minek vettétek a fáradtságot, hogy ide irjatok. (Nincs hosszú i-m, mielőtt még ezt a helyesirásomat is fikáznátok)
2013. nov. 17. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!