Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack russel terriert lehet...

Jack russel terriert lehet kinnt tartani? Kérlek indokoljátok is

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem igazán ideális neki, de ha fedett helye és szigetelt bélelt kutyaháza van akkor esetleg megoldható!


De inkább benti kutya mert kicsi és nem túl bundás :)

2009. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen ilyen kutyát veszek csak azért kérdeztem hogy mi az ideálisabb neki
2009. nov. 19. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
nem igazán értem, hogy ilyen kifejezetten pici kutyát miért akarsz kint tartani...
2009. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nekem Jack Russelem van, jól el van ha hidegben kirándulunk, csavargunk, viszont nagyon fázik, ha csak az udvaron van. Rövid szőrű, nem ajánlanám, hogy kinti kutyaként tartsd!
2009. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor benti kutyus lesz.
2009. nov. 19. 14:26
 6/8 anonim válasza:
Nekem is Jack Russelem van. Ő kinti-benti kutyus, nagyon nagy a mozgásigénye, szinte kimeríthetetlen, ezért ha jó idő van az udvaron szokott lenni, ahol kedvére rohangálhat, áshat és labdázunk vele. Viszont hidegben nem ajánlatos kint hagyni, fázni szokott. Volt is már baj belőle, egyszer tüdőgyulladást kapott, szerencsére felgyógyult. Szerintem ha jó az idő nyugodtan lehet az udvaron tartani, jobban érzi magát ott mint lakásban.
2010. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy jack russellem, ő kinti kutya volt. Magyarul 5 hónapos koráig volt csak bent. Most van egy Parson Russellem, jelenleg 4 hónapos, de mivel nyár van, jó idő ezért őt most ki fogjuk tenni. Egyébként a kinti kutyám egyetlen egyszer volt beteg... szal. semmi baja nem lesz. Pedig rövid szőrű volt.
2010. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ellnézést csak jobban tudom nekem 2 jrt van és mindegyik kint nem azért de bent megse maradnak mindenféle kép kinti kutyus legyen!
2010. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!