Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék érdeklődni veszprémb...

Szeretnék érdeklődni veszprémbe ki a legjobb állat orvos akitől nem félne a kutyám? 3 éves 1 dokihoz hordtam de most nagyot csalódtam benne és nem tom el cipelni mert annyira fél az orvosoktól! Seggicsetek ebbe!

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Már nem azért,de ha hagyod továbbra is,hogy féljen,akkor egyetlen egy orvoshoz sem fogtok eljutni.Ez nevelési probléma,ki kell zökkenteni abból az állapotból,hogy fél.


Mit csinálnál,ha csak 1 doki lenne és élet-halál kérdés lenne az orvosi ellátás?

Akkor muszáj lenne elvinni....gondold azt,hogy most is ilyen helyzet van..


Pozitív megerősítés,esetleg a dokit előzetes felhívni,hogy ilyen problémád van és tudna-e segíteni,jutalomfalattal vagy hasonló.

2013. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szint ilyen a kutyám, ő nem lett szocializálva nagyon kiskorában. Agresszív az emberekkel, akiket nem ismer, a családtagokat nem bántja. Vele alap hogy szájkosárban viszem a dokihoz. Sétálni hála Istennek jól tud, a pórázt ismeri. Viszont a rendelőben lemerevedik, a csempén csúszkál össze vissza, úgy kell bevonszolnom a vizsgálóba. Itt az a jó idézőjelben hogy fél, így nem harap, a jelenlétemben kezelhető. A chip betételekor voltunk utoljára. Sajnos vele nem nagyon tudok mit csinálni, 8 éves most, de nem motiválható igazán semmivel. Sajnálom, tudom az én hibám de ez van. Neked még van remény, ha nem harapós a kutya. Próbáld a rendelőben jutalmazni, esetleg elvinni a labdáját, vagy csak úgy menjetek be a dokihoz, és kínálja meg valami falattal, hátha beadja a derekát. Bezzeg a másik kutyám... Neki a doki a legjobb havernek számít, úgy örül ha látja, pedig megszenvedett vele, műtötték kölyökkorában, amikor rátámadt egy bullterrier.
2013. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a jó tanácsokat !!!meg próbálom ezeket a dolgokat vele!és majd jelzem mire jutottam de nem harapós és nagyon tud szeretni,akit meg ismer azt imádja!és a család is naon szereti!!!
2013. nov. 20. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!