Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ez a kutya hibája vagy a...

Most ez a kutya hibája vagy a szomszédé?

Figyelt kérdés

a szomszéd embernek van egy haverja aki folyton beszól, hogy a kutya szétszedi a kerítést. Na a kutya nem szedheti, mert az a rész el van kerítve, és érdekesen az odaerősített faléc mozdul folyton el. Szerintem ő szedi ki. és ha odamegyek megcsinálni beszól, hogy sose lesz jó csináljam meg. Volt, hogy rovar permettel még a kocsinkat is lelocsolta!!! És akkor ő jön azzal hogy feljelent amikor semmit se csináltunk... meg hogy ugat a kutya(néha ha sétáltatnak másikat) akkor meg hogy elviteti... amikor pedig jönnek a rendőrök akkor ő kapja meg hogy nemkéne de tovább fenyegetőzik a szomszéd tata meg csak néz hogy mért utáljuk...

normális ember ez???


2009. nov. 18. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az isten állatkertje!! Vannak beteg emberek és semmit nem lehet tenni ellenük. Sajnos nekünk kell "alkalmazkodnunk", tehát valami úton módon enyhíteni a helyzetet mert ha ez eldurvul akár kutya életébe is kerülhet ,sajnos már láttam ilyet ezért én már úgy vagyok vele inkább engedek az idiótáknak csak nehogy bántsák.
2009. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem mondom azt hogy ne foglalkozz vele, olts be neki, és mond meg h jelentsen, hagy röhögjenek a rendőrök is... te nem hibáztál, csak őt büntetik meg a felesleges kihívások miatt... te meg mosod keeidet
2009. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem próbálj barátságot kötni az öreggel, aki valószínűleg unatkozik és nincs jobb dolga, hogy téged bosszantson! Hívd meg pálinkázni! Hátha feloldódnak a feszültségei!
2009. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem normális!!! Sajnos sok az ilyen sz mét, igazán rosszindulatú ember. Legyél okos, igazuk van az előttem szóloknak, próbálj barátságot kötni vele, nehogy bántsa a kutyust. Bár azt érdemelné, hogy valaki jól ellása a baját
2009. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tarkón b@sznám szívlapáttal és elásnám.. Komolyan.. Vagy megfenyegetném a szomszéd öreget hogy legyen jobb belátással a cimbijére különben égni fog a háza. Nagy az isten állatkertje de sok a módszer az elkerítésére:)
2009. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!