Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betetettem 1 hete a kutyachipe...

Betetettem 1 hete a kutyachipet, kitöltöttem, hogy regeljék be. Még nem érem el az online adatbázisban. Meddig várjak még?

Figyelt kérdés
Így akkor adtunk a sz#rnak egy pofont.
2013. nov. 18. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán érdeklődj ott ahol reggeltél. Lehet, hogy meg sem kapták a "regget".
2013. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne várj, azonnal szólj az orvosnak, hogy kifizetted a regisztrációt, akkor most azonnal írja is be, vagy feljelented a kamaránál! Velünk is eljátszotta ezt az orvos, egy hónap után jöttünk rá, hogy nincsenek regisztrálva, azóta már nem is járunk hozzá. A mostani orvos ott előttünk írta be őket.
2013. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A chip száma alapján a [link] weboldalon tudod ellenőrizni a kutyád adatait.De ha nem állatorvos vagy(és gyanítom nem vagy az), akkor csak minimális adatot látsz, a többi csak az állatorvosra tartozik - értsd: csak ő az illetékes/jogosult megtekinteni, egy laikus nem.
2013. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen itt néztem! Én azt a "minimális" adatot szerettem volna megnézni.


A keresett adat nem található a rendszerben.


Kérjük ellenőrizze, hogy helyesen írta-e be a keresett adatot!

Amennyiben Ön biztos abban, hogy a regisztrációt megrendelte

az állatorvosánál kérjük, vegye fel vele a kapcsolatot!


Search is unsuccessful!

2013. nov. 18. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérd számon a dokidat. Nem is értem. Mi is egy hete kaptunk chipet, és ott helyben beregisztrálta.
2013. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, az állatorvos elfelejtette regisztrálni a chipet, legközelebb mikor mentünk, szóltam neki. Ott helyben elintézte. Telefonálj rá, lehet csak véletlen volt. Nem értem, miért kellene egyből feljelentéssel fenyegetőzni,az állatorvos is csak ember, megeshet az ilyen bárkivel.
2013. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!